Justin Bieber gościem na trasie Cody'ego Simpsona! Zobacz, jak szaleli na scenie The Paradise Tour [VIDEO]

2013-06-21 18:59

Cody Simpson pochwalił się na YouTube kolejnym odcinkiem swojego vloga z trasy The Paradise Tour, w którym tym razem fani mogą nacieszyć oczy jego wspólnym występem z Justinem Bieberem. Kanadyjska pop gwiazda dołączyła do Cody'ego na scenie w trakcie jednego z koncertów podczas piosenki Pretty Brown Eyes. Zobacz!

Justin Bieber i Cody Simpson rozgrzali tłum na jednym z koncertów na trasie The Paradise Tour. Nagranie z wspólnego show znajdziemy na YouTube w jednym z vlogów Cody'ego. Co działo się na scenie? Kanadyjska pop gwiazda wsparła australijskiego wokalistę na jego tournée podczas występu do hitu Pretty Brown Eyes. Justin skutecznie rozbujał fanów swojego młodszego kolegi z branży.

Autor przeboju Boyfriend w wideo blogu Cody'ego wyznał, że kiedyś nazywał go swoim młodszym bratem, ale dziś Cody wydaje się być tym większym ze względu na swoje mięśnie ;).

>>> Posłuchaj hitów Radia Eska na eskaGO.pl i baw się razem z nami!


Justin Bieber
od dłuższego czasu wspiera Cody'ego Simpsona i jego twórczość. Zdaniem piosenkarza kolejny album młodego Australijczyka podbije listy przebojów na całym świecie. Czy w ramach promocji drugiego krążka Cody'ego Justin ponownie zdecyduje się wystąpić z nim na jednej scenie? Przekonamy się niedługo!


Najnowsze