Julita Kaczyńska - Marta Dzwonkowska: ta bitwa w The Voice of Poland wywołała emocje!

2021-10-23 20:12
Julita Kaczyńska i Marta Dzwonkowska
Autor: TVP

Każdy kolejny odcinek The Voice of Poland przybliża nas do wielkiego finału. Aktualnie widzowie mogą podziwiać muzyczne pojedynki uczestników. W jednej z bitew zmierzyły się Julita Kaczyńska i Marta Dzwonkowska. Która okazała się lepsza? Sprawdź już teraz!

Julita Kaczyńska - Marta Dzwonkowska: bitwa dziewczyn to zdecydowanie jeden z najmocniejszych punktów ostatniego odcinka The Voice of Poland. Reprezentantki drużyny Tomsona i Barona pokazały na przesłuchaniach w ciemno, co potrafią, dzięki czemu otrzymały szansę na to, by zaprezentować się w kolejnym etapie telewizyjnego show, jakim są właśnie bitwy. Trenerzy zdecydowali, że Julita Kaczyńska i Marta Dzwonkowska zmierzą się z piosenką, która aktualnie podbija listy przebojów. Mowa o singlu Bad Habits z repertuaru Eda Sheerana. Czy dziewczynom udało się wywołać podobne emocje, co popularnemu na całym świecie piosenkarzowi? To był naprawdę zacięty pojedynek!

Sonda
Który trener jest najbardziej surowy?

Julita Kaczyńska - Marta Dzwonkowska: bitwa

Chłopaki z Afromental nie mieli łatwego zadania. Zasady są programu są jednak surowe i niezmienne. Tomson i Baron zdecydowali, że chcą, by ich drużynę na kolejnych etapach muzycznego talent show reprezentowała Julita Kaczyńska. Marta Dzwonkowska musiała natomiast pożegnać się z trenerami oraz pozostałymi członkami jej drużyny.

Cleo i Maryla o kulisach współpracy
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze