Julia Wieniawa

i

Autor: WBF

Julię Wieniawę spotkał wielki zaszczyt. Hejterzy nie będą mogli uwierzyć własnym oczom!

2022-06-26 20:58

Gdy Julia Wieniawa zaprezentowała cover hitu Skubasa, w sieci zawrzało. Jej wersja utworu Nie mam dla ciebie miłości nie spodobała się wszystkim fanom oryginału. Co ciekawe, Skubas, czyli autor poruszającego numeru, uwielbia wersję piosenkarki i chętnie wystąpił u jej boku podczas Męskiego Grania. Gwiazda tym samym znowu utarła nosa krytykom.

Julia Wieniawa w tym roku stawia przede wszystkim na karierę muzyczną. W czerwcu 2022 wokalistka zaprezentowała swój długo wyczekiwany album studyjny Omamy, który został doskonale przyjęty zarówno przez jej fanów, jak również krytyków muzycznych. Naszą recenzję krążka możecie przeczytać TUTAJ. Za wydaniem longplaya poszły oczywiście koncerty. Julia Wieniawa rozpoczęła intensywną promocję, występując przede wszystkim na odbywających się w Polsce letnich festiwalach. Po Orange Warsaw Festival przyszedł czas na Męskie Granie. Artystka wystąpiła na premierowym koncercie MG w Poznaniu, a na scenie towarzyszył jej wyjątkowy gość. U boku piosenkarki pojawił się sam Skubas, czyli autor hitu Nie mam dla ciebie miłości, którego cover pojawił się na płycie Omamy. Wokalista nie ukrywał, że wersja Julii bardzo mu się podoba, czego dowodem było wykonanie jej podczas koncertu. 

Fenomenalny debiut Julii Wieniawy na OWF 2022. Tym występem zamknęła usta krytykom!

Julia Wieniawa na gorąco po pierwszym występie!

Julia Wieniawa spełniła marzenie

Gdy utwór Nie mam dla ciebie miłości miał swoją oficjalną premierę, w sieci zawrzało. Jak to bywa w przypadku Julii Wieniawy, która nierzadko jest krytykowana dla zasady, wielu internautów nie pozostawiło suchej nitki na jej interpretacji. Oryginalny wykonawca ballady jest jednak zachwycony odświeżoną wersją swojego kawałka. Dowodem było jego pojawienie się na scenie u boku piosenkarki podczas Męskiego Grania w Poznaniu. Po wszystkim Julia podziękowała Skubasowi w mediach społecznościowych. 

Dziękuję też wspaniałemu @skubas_official , który zgodził się zrobić dla Was niespodziankę i zaśpiewał ze mną „Nie Mam Dla Ciebie Miłości” w nowym aranżu, który nagrałam wraz z @ipnops - napisała.

Podoba wam się taki duet?

Sonda
Wolisz Julię Wieniawę jako aktorkę czy piosenkarkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE