Julia Żugaj i Monika Kociołek niczym Mariah i Ariana! Dziewczyny z Teamu X w świątecznym nastroju

2022-12-09 14:20
Julia Żugaj i Monika Kociołek
Autor: materiały prasowe

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, w związku z czym gwiazdy muzyki zasypują nas świątecznymi nowościami. Do sieci trafiła właśnie piosenka Tak blisko nas, która jest efektem współpracy Julii Żugaj i Moniki Kociołek. Członkinie Teamu X połączyły siły i wprowadziły swoich fanów w bożonarodzeniowy nastrój.

Po wydaniu Wiosennego bzu Julia Żugaj ewidentnie złapała bakcyla, jeśli chodzi o tworzenie muzyki. Jedna z czołowych polskich influencerek wydała debiutancką EP-kę Miłostki, która od tygodni nie schodzi z TOP20 najchętniej kupowanych wydawnictw w naszym kraju. Wszak, jak wiadomo, siła Żugajek jest przepotężna. Aktualnie Julia Żugaj wyprzedza na OLiS między innymi... Dodę. Debiutująca na polskiej scenie muzycznej artystka nie kazała fanom długo czekać na nowości. 22-latka połączyła siły ze swoją przyjaciółką z Teamu X Moniką Kociołek i wspólnie zaprezentowały kompozycję, która z pewnością umili przedświąteczny czas niejednej osobie. Bożonarodzeniowy utwór Tak blisko nas jest już dostępny wszędzie. Dziewczyny nakręciły do niego także utrzymany w duchu Bożego Narodzenia teledysk. 

Spełniliśmy marzenie Julii Żugaj! Nie kryła wzruszenia

Julia Żugaj o Miłostkach, Natsu i relacjach z rodziną

Julia Żugaj i Monika Kociołek - piosenka

Dziewczyny z Teamu X nie próżnują. Julia Żugaj i Monika Kociołek, czyli topowe polskie influencerki, połączyły siły w studiu nagraniowym i nagrały utwór z myślą o nadchodzących świętach Bożego Narodzenia. W piosence zatytułowanej Tak blisko nas podkreślają, że szczególnie w tym magicznym okresie należy dzielić się szczęściem. Za słowa piosenki odpowiadają artyści, którzy wsparli Julię w stworzeniu jej debiutanckiej EP-ki. Wśród autorów m.in. Jeremi Sikorski i Mimi Wydrzyńska.

Sonda
Lubisz piosenki Julii Żugaj?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze