Julia Wieniawa zrobiła to po raz pierwszy. Wyszła ze swojej strefy komfortu?

2022-09-30 12:55
Julia Wieniawa
Autor: AKPA

Julia Wieniawa jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale również wokalistką. Gwiazda, która w tym roku wydała długo wyczekiwany album studyjny Omamy, zaprezentowała właśnie pierwszy singiel zaśpiewany w języku angielskim. Czy to początek międzynarodowej kariery muzycznej? Ten numer od razu wbija się w głowę.

Julia Wieniawa zdecydowanie nie boi się podejmować ryzyka. Artystka, którą poznaliśmy jako aktorkę, w ostatnim czasie stawia przede wszystkim na muzykę. Po siedmiu latach od wydania debiutanckiego singla Julia zaprezentowała fanom długo wyczekiwany krążek Omamy, który bez wątpienia znajdzie się w ścisłej czołówce niejednego zestawienia najlepszych krążków wydanych w tym roku. Gwiazda ekranu i muzyki zgrabnie połączyła na nim swoje muzyczne inspiracje, tworząc eklektyczne, ale wciąż bardzo spójne i dojrzałe dzieło. Kawałki z Omamów nie są jednak jedynymi utworami, w jakich można ją usłyszeć. Wieniawa chętnie udziela się też w nagraniach innych artystów. Teraz Julia-piosenkarka poszła o krok dalej i połączyła siły z MENTEM, byłym członkiem duetów Rasmentalism i Flirtini. Sporym zaskoczeniem dla wielbicieli jest fakt, że Julia po raz pierwszy zdecydowała się nagrać swoje partie po angielsku.

To nie Omamy! Julia Wieniawa W KOŃCU to zrobiła [RECENZJA PŁYTY]

Julia Wieniawa na gorąco po pierwszym występie!

Julia Wieniawa po angielsku

23-latka idzie po swoje i stale poszerza muzyczne portfolio. Tym razem Julia Wieniawa postawiła na anglojęzyczny kawałek zatytułowany What's Your Feeling, który jest efektem jej współpracy z MENTEM. Numer zapowiada debiutancki album solowy muzyka. Bazując po komentarzach, nowa odsłona Julii przypadła do gustu jej fanom i nie tylko.

Sonda
Podobają ci się piosenki Julii Wieniawy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze