Julia Wieniawa

i

Autor: AKPA

Julia Wieniawa zrobiła to po raz pierwszy. Wyszła ze swojej strefy komfortu?

2022-09-30 12:55

Julia Wieniawa jest nie tylko utalentowaną aktorką, ale również wokalistką. Gwiazda, która w tym roku wydała długo wyczekiwany album studyjny Omamy, zaprezentowała właśnie pierwszy singiel zaśpiewany w języku angielskim. Czy to początek międzynarodowej kariery muzycznej? Ten numer od razu wbija się w głowę.

Julia Wieniawa zdecydowanie nie boi się podejmować ryzyka. Artystka, którą poznaliśmy jako aktorkę, w ostatnim czasie stawia przede wszystkim na muzykę. Po siedmiu latach od wydania debiutanckiego singla Julia zaprezentowała fanom długo wyczekiwany krążek Omamy, który bez wątpienia znajdzie się w ścisłej czołówce niejednego zestawienia najlepszych krążków wydanych w tym roku. Gwiazda ekranu i muzyki zgrabnie połączyła na nim swoje muzyczne inspiracje, tworząc eklektyczne, ale wciąż bardzo spójne i dojrzałe dzieło. Kawałki z Omamów nie są jednak jedynymi utworami, w jakich można ją usłyszeć. Wieniawa chętnie udziela się też w nagraniach innych artystów. Teraz Julia-piosenkarka poszła o krok dalej i połączyła siły z MENTEM, byłym członkiem duetów Rasmentalism i Flirtini. Sporym zaskoczeniem dla wielbicieli jest fakt, że Julia po raz pierwszy zdecydowała się nagrać swoje partie po angielsku.

To nie Omamy! Julia Wieniawa W KOŃCU to zrobiła [RECENZJA PŁYTY]

Julia Wieniawa na gorąco po pierwszym występie!

Julia Wieniawa po angielsku

23-latka idzie po swoje i stale poszerza muzyczne portfolio. Tym razem Julia Wieniawa postawiła na anglojęzyczny kawałek zatytułowany What's Your Feeling, który jest efektem jej współpracy z MENTEM. Numer zapowiada debiutancki album solowy muzyka. Bazując po komentarzach, nowa odsłona Julii przypadła do gustu jej fanom i nie tylko.

Sonda
Podobają ci się piosenki Julii Wieniawy?