Julia Wieniawa

i

Autor: AKPA

nowości muzyczne

Julia Wieniawa wydała nową piosenkę. W teledysku Martyna Kaczmarek z "Top Model"

2024-07-10 9:37

Julia Wieniawa pędzi jak burza. Po dwóch latach od wydania swojej debiutanckiej płyty "Omamy" wokalistka i aktorka zaprezentowała przedsmak kolejnego projektu muzycznego. Piosenka "Sobą tak" to coś, czego w repertuarze artystki jeszcze nie było. Na okładce singla, jak i w nakręconym do niego teledysku pojawiła się uczestniczka "Top Model" oraz działaczka społeczna Martyna Kaczmarek.

Julia Wieniawa nie bez powodu nazywana jest przez wielu tytanem pracy. Mało kto w polskim show-biznesie działa na tylu polach, co ona. Chociaż dała się poznać jako aktorka, wchodząc na plan serialu "Rodzinka.pl" w wieku 13 lat, szybko pokazała, że jest też utalentowaną wokalistką. W przyszłym roku minie 10 lat od premiery debiutanckiego singla Julii - "Co mi jest". Fani muzycznej odsłony gwiazdy musieli długo czekać na jej długogrające wydawnictwo, bo aż do 2022 roku. To właśnie wtedy na rynku ukazała się płyta "Omamy", a Julia Wieniawa wyruszyła w promującą wydawnictwo trasę koncertową. Przez dwa lata artystka nie próżnowała muzycznie - pojawiła się w kilku duetach i cały czas pracowała nad solowym materiałem. Efektem długich godzin spędzonych w studiu nagraniowym jest najnowszy singiel Julii zatytułowany "Sobą tak". Artystka deklaruje w nim, że jeszcze nigdy nie czuła się tak bardzo prawdziwa jak teraz. Do numeru powstał teledysk, w którym pojawiła się m.in. znana z "Top Model" Martyna Kaczmarek.

Tak mieszka Julia Wieniawa. Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Warszawy [GALERIA]

Julia Wieniawa o Walentynkach i „Mam talent”. Agnieszka Chylińska sama ją wybrała! | Wywiady ESKA

Nowa piosenka Julii Wieniawy

Piosenka "Sobą tak" to murowany hit tego lata. Sama Julia nie ukrywa, że napisała ją, by tchnąć w życie słuchaczy radość. Co więcej - stworzenie jej miało dla niej wymiar terapeutyczny.

"Sobą tak" to piosenka, która jest dla mnie jak pierwszy głęboki oddech po wielu zmianach, które nastąpiły w moim życiu. Napisałam ją w przypływie pozytywnych emocji, na wyjeździe z ludźmi, wśród których naprawdę poczułam się sobą. Od długiego czasu nie umiałam napisać żadnej radosnej i lekkiej piosenki, a słowa refrenu „Jeszcze nigdy się nie czułam sobą tak” wypłynęły ze mnie podczas improwizacji. Ten utwór ma dla mnie pewnego rodzaju terapeutyczny wydźwięk. Mam nadzieję, że poczujecie wolność, słuchając tego numeru - mówi.

Teledysk do kawałka będzie dostępny jeszcze dzisiaj. Póki co łapcie wersję audio!

Listen on Spreaker.