Gwiazdy

Tak mieszka Julia Wieniawa. Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Warszawy [GALERIA]

2024-06-25 7:47

Julia Wieniawa, znana aktorka i piosenkarka, od kilku lat mieszka na warszawskim Żoliborzu, gdzie urządziła luksusowy apartament wart 2 miliony złotych. We wnętrzu królują designerskie meble, pastelowe kolory i egzotyczne rośliny, które dodają przytulności.

Julia Wieniawa to postać niezwykle znana zarówno fanom kina, jak i muzyki. Zdobywała popularność dzięki serialowi "Rodzinka.pl". Od lat wykorzystuje swoją rozpoznawalność, zarówno jako aktorka, piosenkarka i influencerka, a niedawno przyjęła propozycję zasiadania w jury programu "Mam talent", co jest dla niej zupełnie nowym wyzwaniem. Jej profil na Instagramie śledzi już ponad 2,1 miliona osób, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu jej życiem i twórczością.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Julia Wieniawa dwukrotnie wybuczana w "Mam Talent". Szybko zmieniła decyzję

Julia Wieniawa o Walentynkach i „Mam talent”. Agnieszka Chylińska sama ją wybrała! | Wywiady ESKA

Julia Wieniawa żyje otoczona luksusem. Oto jej mieszkanie

Julia Wieniawa zdecydowała się zamieszkać na warszawskim Żoliborzu, gdzie urządziła przestronny i nowoczesny apartament o wartości 2 milionów złotych. Wnętrze mieszkania charakteryzuje się designerskimi meblami, pastelowymi kolorami oraz dużą ilością roślin, które tworzą atmosferę przytulności. Naturalne drewno w ciepłych odcieniach, brązy, biel oraz jasne szarości dominują w pomieszczeniach, dodając subtelnego uroku.

Luksusowy apartament Julii Wieniawy skrywa wiele unikatowych elementów, które przyciągają uwagę i nadają mu wyjątkowego charakteru. W maju zeszłego roku wymieniła kanapę na nową, wartą 90 tysięcy złotych. Ściany ozdobiła abstrakcyjnymi obrazami Tomka Opalińskiego oraz stylową lampą za 15 tysięcy złotych, która zawisła na suficie. Wybór ekskluzywnych mebli i dodatków, takich jak krzesła projektanta Bruno Reya z 1971 roku kosztują 2,5 tysiąca złotych za sztukę i podkreślają wyjątkowy gust i styl Julii Wieniawy.

Z kolei taras przypomina prawdziwą oazę spokoju. Został zainspirowany tarasem Marcina Tyszki, z którym przyjaźni się aktorka. Ta część apartamentu to idealne miejsce do relaksu i odpoczynku.