Julia Wieniawa w Radiu ESKA! Dużo radości, podczas premiery utworu Na Darmo

2021-08-03 12:44
Julia Wieniawa w Radiu ESKA! Dużo radości, podczas premiery utworu Na Darmo
Autor: Radio ESKA Julia Wieniawa w Radiu ESKA! Dużo radości, podczas premiery utworu Na Darmo

Julia Wieniawa pojawiła się w Radiu ESKA, by wspólnie z nami, przeżywać premierę utworu Na darmo. To pierwszy oficjalny singiel zapowiadający debiutancki album śpiewającej aktorki. Jak wyglądała wizyta gwiazdy ekranu w naszym studio? Przekonajcie się oglądając wideo już teraz.

Julia Wieniawa w Radiu ESKA świętowała premierę swojego nowego singla Na darmo. Aktorka pojawiła się z wizytą w naszym studio i opowiedziała przed milionami słuchaczy o tym, jak wyglądała praca nad utworem. Wytłumaczyła również, o czym jest piosenka Na darmo: - Mam nadzieję, że to będzie godny następca po utworze Nie muszę. Jest to również taneczna piosenka i mam nadzieję, że zobaczę wszystkich tańczących. Piosenka jest dla mnie hymnem o spełnianiu marzeń. Opowiada o drodze, jaką musiałam przejść, ale jaką ogólnie my kobiety przechodzimy, żeby dojść do celu i często ta droga nie jest łatwa. Opowiadam w piosence, jak i w klipie o tym, że trzeba znaleźć swoją siłę, swoją prawdziwą moc, potrafić ją pokazać światu i ją wykorzystać, a życie wyciskać, jak cytrynę, bo ten moment może się już nie powtórzyć. Miałam trudne momenty, przeciwności losu, ale najważniejsze jest to, by uwierzyć w swoją siłę i iść po swoje. 

Julia Wieniawa w Radiu ESKA! Wielka radość gwiazdy z okazji premiery utworu Na Darmo

Julia Wieniawa - piosenka i teledysk Na darmo

Na darmo, to pierwsza zapowiedź debiutanckiej płyty Julii Wieniawy. Taneczny utwór ilustruje magiczny teledysk w reżyserii Miłosza Sakowskiego, nakręcony w przestrzeniach warszawskiego teatru. W teledysku nawiązujemy właśnie do tego, jak na przestrzeni lat - my dziewczyny walczyłyśmy i nadal walczymy o swoje. Mam nadzieję, że ta piosenka nie tylko ruszy Was do tańca, ale też przypomni o Waszych marzeniach i o tym, że warto zacząć je spełniać - opowiada Julia Wieniawa.

Wspólnie z Julią Wieniawą oglądaliśmy premierę teledysku Na darmo. Już 4 sierpnia 2021 na naszej stronie zobaczycie relację z debiutu klipu na YouTube i reakcję samej artystki!

Najnowsze