Julia Wieniawa - która piosenka najlepsza? Weź udział w głosowaniu

2021-04-21 12:37 Adrian Rybak
Julia WIeniawa
Autor: WBF

Julia Wieniawa to gwiazda znana z filmów i seriali. W ostatnim czasie odnosi także sukcesy na rynku muzycznym. Wielu internautów jest zaskoczonych jej zdolnościami wokalnymi. Jej piosenki przypadają do gustu wielu osobom. Jednak która z nich jest najlepsza? Postanowiliśmy sprawdzić to w sondzie, którą znajdziesz niżej. Oddaj swój głos!

Julia Wieniawa zdobyła popularność w serialu rodzinka.pl, gdzie grała dziewczynę Kuby, postaci granej przez Adama Zdrójkowskiego. Pojawiła się także w Zawsze warto, Kobietach mafii, W rytmie serca, Na dobre i na złe czy Na Wspólnej. Stała się także influencerką, ikoną mody i twarzą wielu marek. Pojawiła się nawet na festiwalu filmowym w Wenecji. Z czasem pokazała się swoim fanom z zupełnie innej strony - jako piosenkarka. Kiedy Julia Wieniawa poinformowała, że zawierza wydać płytę, wiele osób uważało to za zły pomysł, ponieważ wątpili w jej umiejętności wokalne. Szybko jednak udowodniła, że śpiewać umie, a jej piosenki przypadają do gustu nawet fanom alternatywnych brzmień. Która piosenka jest według ciebie najlepsza? Oddaj głos w ankiecie.

Julia Wieniawa pokazuje nowe mieszkanie.

Julia Wieniawa - piosenki

Julia Wieniawa pierwszą piosenkę wydała w 2015 roku. Była to Co mi jest. Dwa lata później wypuściła singiel Oddycham. W 2018 roku wyszedł jej największy hit - Nie muszę. W tamtym roku opublikowała trzy piosenki - SMRC, Wspólna chwila z Arkiem Kłusowskim i Mery Spolsky oraz Niezadowolona z L.U.C. Ostatnio wydała nowy hit z Maciejem Musiałowskim - Zabierz tę miłość. 

Julia Wieniawa - wiek, wzrost, Instagram, chłopak

Julia Wieniawa urodziła się 23 grudnia 1998 roku, a więc ma 22 lata. Ma 161 centymetrów wzrostu. Jej konto na Instagramie nosi nazwę @juliawieniawa. Jej aktualnym chłopakiem jest aktor Nikodem Rozbicki. Wcześniej spotykała się z Antkiem Królikowskim. 

Najnowsze