Julia Rocka zgubiła Balans, ale znalazła przepis na taneczny hit! [WIDEO]

2022-05-18 15:53
Julia Rocka zgubiła Balans, ale znalazła przepis na taneczny hit! [WIDEO]
Autor: Piotr Rybiński / Sony Music Poland Julia Rocka zgubiła Balans, ale znalazła przepis na taneczny hit! [WIDEO]

Czy nowy singiel Julii ponownie podbije radiowe listy hitów, a także zyska popularność w serwisach streamingowych? Internauci nie mają wątpliwości, że to jeden z mocniejszych kandydatów na polski hit lata 2022. Przekonajcie się sami już teraz.

Julia Rocka to jedna z najciekawszych debiutantek na polskim rynku muzycznym, która jest podręcznikowym przykładem self-made woman pokolenia Z. Jej pierwszy, wydany niezależnie, singiel Jeep okupował kilkanaście miesięcy temu szczyt polskiej listy Spotify Viral. Utwór „Oficjalna wersja zdarzeń był pod koniec zeszłego roku jednym z największych, muzycznych trendów na TikToku, czego efektem jest ponad 10 tysięcy kreacji i 8 milionów odsłuchań we wszystkich serwisach streamingowych! Julia oprócz pisania tekstów, komponowania muzyki i samodzielnego promowania swojej twórczości w mediach społecznościowych, studiuje na łódzkiej Filmówce. Jej dyplomowy spektakl Mary Page Marlowe w reżyserii Adama Orzechowskiego kilka dni temu zdobył Grand Prix na Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Gromee o singlu nagranym razem z rumuńską gwiazdą ANTONIĄ

Julia Rocka - piosenka Balans

Nowy utwór Balans, w odróżnieniu od dotychczasowych singli Julki, nie porusza tematów damsko-męskich, a traktuje o przeżyciach egzystencjalnych młodej artystki, o braku umiejętności znalezienia trwałej równowagi w życiu i ciągłym poszukiwaniu własnego Zen.

Do napisania „Balansu” zainspirowała mnie rozmowa z moim przyjacielem. Oboje mieliśmy wtedy dość refleksyjny czas i zastanawialiśmy się co byłoby rozwiązaniem naszych życiowych problemów... Doszliśmy do wniosku, że na wielu płaszczyznach brakuje nam balansu, przez co często popadamy ze skrajności w skrajność. Temat szukania równowagi wydał mi się na tyle uniwersalny i ciekawy, że postanowiłam napisać o tym utwór.

Przy pisaniu piosenek, jak mówi sama Julia, często ma przed oczami obrazy, kolory, faktury, światło. W urzeczywistnieniu tych wizji pomógł Julii tym razem Julek Tałandziewicz, który wyreżyserował klip do „Balansu”. Zależało mu na ukazaniu szerokiej rozpiętości emocji Julii, a także zestawieniu ze sobą kontrastów, które podkreślą wahania podmiotu lirycznego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze