Julia Pośnik - wiek, piosenka, Instagram. Kim jest gwiazda Tik Toka?

2020-08-30 12:40 MK
Julia Pośnik
Autor: YouTube/Julia Pośnik

O niej może być naprawdę głośno! Julia Pośnik zaprezentowała właśnie swój najnowszy singiel Wakacje w Warszawie, który z pewnością porwie do tańca niejedną osobę. Kim jest gwiazda Tik Toka? Ile ma lat? Odpowiedzi na te i inne pytanie znajdziecie już teraz na ESKA.pl. Specjalnie dla was przygotowaliśmy garść info o młodej piosenkarce, która ma szansę na sporą karierę.

Julia Pośnik - wiek, piosenka, Instagram: oto najczęściej wyszukiwane frazy w kontekście młodej wokalistki, która za sprawą jednego ze swoich kawałków stała się gwiazdą Tik Toka. Po tym, jak utwór stał się viralem w popularnej aplikacji, Julia postanowiła pójść za ciosem i nagrała kolejny numer zatytułowany Wakacje w Warszawie. W zaledwie dobę teledysk wygenerował ponad 10 tysięcy wyświetleń, a internauci nie kryją swojego zachwytu nim. - Teledysk lepszy niż 3/4 tych wszystkich teledysków, które powstają - piszą w komentarzach. Dla wszystkich tych, którzy nie wiedzą jeszcze, kim jest Julia Pośnik, bądź chcieliby dowiedzieć się o niej więcej, zebraliśmy najważniejsze informacje o młodej artystce i publikujemy je poniżej.

Julia Pośnik - wiek

Ile lat ma Julia Pośnik? Tej informacji w wyszukiwarce Google często poszukują jej fani. Gwiazda Tik Toka urodziła się 17 marca 2000 roku. Oznacza to, że w tym roku skończyła 20 lat.

Julia Pośnik - piosenki

Numer Wakacje w Warszawie nie jest pierwszym, który nagrała Julia Pośnik. Wokalistka i twórczyni internetowa ma na koncie trzy single: ID, Zakochałam się w nieznajomym oraz właśnie Wakacje w Warszawie. Piosenka Zakochałam się w nieznajomym odniosła wielki sukces wśród użytkowników Tik Toka. Przez kilka tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu playlisty Polska Viral 50 na Spotify.

Julia Pośnik - Instagram

Dwudziestolatka jest bardzo aktywna w sieci, nie tylko na Tik Toku. Oczywiście posiada również konto na Instagramie. Na ten moment śledzą ją ponad 4 tysiące osób. Nick Julii to po prostu @juliaposnik.

Wyświetl ten post na Instagramie.
wakacyjna julia 2k20 Post udostępniony przez @ juliaposnik
Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze