Julia Pośnik śpiewa o wakacjach w Warszawie. Ten numer was rozbuja! [WIDEO]

2020-08-06 10:39
Julia Pośnik śpiewa o wakacjach w Warszawie. Ten numer was rozbuja! [WIDEO]
Autor: Universal Music Poland / materiał prasowy Julia Pośnik śpiewa o wakacjach w Warszawie. Ten numer was rozbuja! [WIDEO]

Julia Pośnik wraca z wakacyjnym numerem, który wprowadzi was w wyjątkowy nastrój. 20-letnia wokalistka, która dała się poznać za sprawą hitu Zakochałam się w nieznajomym idzie za ciosem. Przekonajcie się sami słuchając jej najnowszego singla i oglądając teledysk - na ESKA.pl.

Nowości Muzyczne 2020: Julia Pośnik, młoda wokalistka wraca z nowym wakacyjnym singlem Wakacje w Warszawie. Utwór został wyprodukowany we współpracy z Bartoszem Dziedzicem i Aleksandrem Krzyżanowskim, a Maurycy Żółtański dograł gitarę. Poprzedni singiel Zakochałam się w nieznajomym stał się viralem na TikToku i wylądował na dziesiątkach letnich playlist. Przez kilka tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu Polska Viral 50 na Spotify.

Nowości Muzyczne 2020: Julia Pośnik - Wakacje w Warszawie

Julia Pośnik - kim jest?

Julia Pośnik, urodziła się 17 marca 2000 roku. Ma na koncie trzy single: ID, Zakochałam się w nieznajomym oraz najnowszy, wydany 6 sierpnia 2020 - Wakacje w Warszawie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze