Julia Pietrucha - wiek, wzrost, mąż, dziecko, rodzice, piosenki

2022-08-16 16:54
Julia Pietrucha
Autor: AKPA

Jest uzdolnioną aktorką i wokalistką. Julia Pietrucha, bo o niej mowa, to zdaniem wielu osób artystka kompletna. W związku z tym, że gwiazda regularnie pojawia się w telewizji, a wy szukacie o niej informacji, zebraliśmy te najważniejsze i prezentujemy je w jednym miejscu.

Julia Pietrucha - wiek, wzrost, mąż, dziecko, rodzice, piosenki: tych informacji o artystce polscy internauci poszukują najczęściej. Znana z serialu Blondynka Julia Pietrucha to nie tylko bardzo uzdolniona aktorka, ale również piosenkarka. Fani otrzymali próbkę jej talentu muzycznego w pierwszej edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W 2016 roku gwiazda ekranu wydała debiutancką płytę Parsley, która spotkała się ze świetnym odbiorem. O tym, że Julia Pietrucha cieszy się uznaniem w branży muzycznej świadczą m.in. świetnie sprzedające się bilety na jej koncerty. Sprawdźcie, co musicie wiedzieć o tej nieszablonowej artystce.

Julia Pietrucha - wiek

Ile lat ma Julia Pietrucha? Artystka przyszła na świat dokładnie 17 marca 1989 roku, co oznacza, że w 2022 roku skończyła 33 lata.

Julia Pietrucha - wzrost

Aktorka i piosenkarka należy do grona wysokich kobiet. Według podawanych w sieci informacji Julia Pietrucha mierzy 180 centymetrów wzrostu.

Julia Pietrucha - mąż, dziecko

W 2017 roku Julia Pietrucha rozeszła się z mężem Ianem Dowem. Niedługo po bolesnym rozstaniu gwiazda związała się z Mateuszem Jankowskim, z którym w 2018 roku doczekała się córeczki Gai. W 2021 roku media obiegła informacja o rozstaniu pary. Wybrankiem serca artystki ma być aktualnie kolega z jej zespołu Michał Szulc.

Sopot Festiwal 2022 - kto wystąpi 16, 17 i 18 sierpnia? [GWIAZDY, ARTYŚCI, WYKONAWCY]

Sanah o płycie Uczta, spotkaniach z fanami i nowej piosence z Dawidem Podsiadło

Julia Pietrucha - rodzice

Julia Pietrucha nie ukrywa, że wychowywała się bez ojca. Artystka podkreśla, że fakt ten miał spore znaczenie w jej dorosłym życiu.

Biologicznie wewnętrznie jestem stuprocentowa kobietą, mimo że wychowywałam się bez ojca. Nigdy go nie było w moim życiu. I nie było to dla mnie bez znaczenia. Myślę, że jestem dzięki temu na swój sposób silniejsza. Jedni radzą sobie lepiej, inni gorzej, a niektórzy wcale - mówiła agencji MW Media.

Julia Pietrucha - piosenki

Artystka ma na swoim koncie dwa albumy studyjne: Parsley i Postcards from the Seaside oraz album Folk it! Tour, który zawiera studyjny zapis utworów, które można było usłyszeć podczas trasy o tym samym tytule.

Sonda
Koncerty w telewizji czy na żywo?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze