Julia Kwiatkowska - debiutancki teledysk Serce siłą TYLKO na ESKA.pl!

2019-11-18 16:03
Julia Kwiatkowska - debiutancki teledysk Serce siłą TYLKO na ESKA.pl!
Autor: Julia Kwiatkowska - Serce siłą Julia Kwiatkowska - debiutancki teledysk Serce siłą TYLKO na ESKA.pl!

Julia Kwiatkowska zaczęła od tworzenia coverów wielkich hitów i wrzucaniu ich na YouTube. Teraz wydaje swój pierwszy utwór, który już wkrótce może zdobyć ogromną popularność. Mamy przyjemność przedpremierowo zaprezentować wam debiutancki singiel młodej wokalistki. Piosenka zatytułowana Serce siłą - wraz z teledyskiem do sprawdzenia TYLKO na ESKA.pl!

Julia Kwiatkowska - piosenka Serce siłą przedpremierowo do posłuchania na ESKA.pl! Oprócz samego utworu ekskluzywnie podrzucamy wam teledysk, który z pewnością spodoba się fanom wokalistki. Sama napisała tekst, a muzykę stworzyła we współpracy z takimi osobami, jak: Seth Jackson, Huba Kelemen i Piotr Baranowski. 18-latka zyskała wsparcie internautów wrzucając do sieci serię coverów największych hitów. Nowe życie tchnęła w piosenkę Katy Perry, Margaret, Lady Gagi, Queen czy Ewy Farnej. Julia Kwiatkowska, czyli młoda, zdolna, pełna energii i pozytywnego nastawienia, co najlepiej widać na jej profilach w serwisach społecznościowych, ma szansę stać się jedną z gwiazd internetu. Czy tak się stanie? Trzymamy kciuki i podrzucamy jej debiutancki singiel, w którym czujemy potencjał.

Julia Kwiatkowska - Serce siłą PREMIERA tylko na ESKA.pl

Muzyka: Seth Jackson/Huba Kelemen/Julia Kwiatkowska/Piotr Baranowski
Słowa: Julia Kwiatkowska
Produkcja teledysku: Minus One Studio Reżyseria oraz Zdjęcia: Jakub Szydłowski Asystent operatora oraz oświetleniowiec: Kamil Karaś Kierownik planu: Dominika Kos Montaż: Jakub Szydłowski Make-up: Paulina Nowakowska Stylizacja: Julia Kwiatkowska

Julia Kwiatkowska - kim jest?

Julia Kwiatkowska to uzdolniona wokalnie, piękna 18-latka z okolic Katowic, która została odkryta przez MyMusic w trakcie konkursu #waytoyoungstars, organizowanego przez wytwórnię. Dotychczas Julia może pochwalić się już kilkoma ciekawymi występami przed publicznością - pojawiła się w supporcie Lady Pank oraz zaprezentowała się wokalnie razem z Wojciechem Cugowskim i Robertem Janowskim w ramach koncertu kolęd. W tym roku wzięła udział też w specjalnym pokazie talentów w strefie Teen Con podczas Young Stars Festival 2019, gdzie ostatecznie została dostrzeżona i niedługo później wspólnie z ID Records nagrała swój debiutancki singiel we współpracy z autorami światowej sławy gwiazd m.in. Kelly Clarkson. Julia jest obecnie Artystką MyMusic prowadzoną przez ID Records - nowy label partnerski MyMusic.

ID Records to nowe wydawnictwo muzyczne zajmujące się artystami kompleksowo – od przygotowania i produkcji singla, przez etap podpisania umów wydawniczych z wytwórnią po promocję i dedykowany, indywidualny management. Kluczowym elementem projektu jest tożsamość muzyczna Artysty – tytułowe ID w nazwie, na bazie którego budowana jest cała strategia działań z Artystą. Dystrybucyjnym partnerem ID Records jest MyMusic, dzięki której przygotowane w ID Records utwory trafiają do mediów i szerokiej publiczności. Obecnie z ID Records pracuje już kilku artystów, w tym znane osoby z popularnych talent-show. Ich single zostaną zaprezentowane już na początku przyszłego roku.

Najnowsze