Julia Kwiatkowska - debiutancki teledysk Serce siłą TYLKO na ESKA.pl!

2019-11-18 16:03
Julia Kwiatkowska - debiutancki teledysk Serce siłą TYLKO na ESKA.pl!
Autor: Julia Kwiatkowska - Serce siłą Julia Kwiatkowska - debiutancki teledysk Serce siłą TYLKO na ESKA.pl!

Julia Kwiatkowska zaczęła od tworzenia coverów wielkich hitów i wrzucaniu ich na YouTube. Teraz wydaje swój pierwszy utwór, który już wkrótce może zdobyć ogromną popularność. Mamy przyjemność przedpremierowo zaprezentować wam debiutancki singiel młodej wokalistki. Piosenka zatytułowana Serce siłą - wraz z teledyskiem do sprawdzenia TYLKO na ESKA.pl!

Julia Kwiatkowska - piosenka Serce siłą przedpremierowo do posłuchania na ESKA.pl! Oprócz samego utworu ekskluzywnie podrzucamy wam teledysk, który z pewnością spodoba się fanom wokalistki. Sama napisała tekst, a muzykę stworzyła we współpracy z takimi osobami, jak: Seth Jackson, Huba Kelemen i Piotr Baranowski. 18-latka zyskała wsparcie internautów wrzucając do sieci serię coverów największych hitów. Nowe życie tchnęła w piosenkę Katy Perry, Margaret, Lady Gagi, Queen czy Ewy Farnej. Julia Kwiatkowska, czyli młoda, zdolna, pełna energii i pozytywnego nastawienia, co najlepiej widać na jej profilach w serwisach społecznościowych, ma szansę stać się jedną z gwiazd internetu. Czy tak się stanie? Trzymamy kciuki i podrzucamy jej debiutancki singiel, w którym czujemy potencjał.

Julia Kwiatkowska - Serce siłą PREMIERA tylko na ESKA.pl

Muzyka: Seth Jackson/Huba Kelemen/Julia Kwiatkowska/Piotr Baranowski
Słowa: Julia Kwiatkowska
Produkcja teledysku: Minus One Studio Reżyseria oraz Zdjęcia: Jakub Szydłowski Asystent operatora oraz oświetleniowiec: Kamil Karaś Kierownik planu: Dominika Kos Montaż: Jakub Szydłowski Make-up: Paulina Nowakowska Stylizacja: Julia Kwiatkowska

Julia Kwiatkowska - kim jest?

Julia Kwiatkowska to uzdolniona wokalnie, piękna 18-latka z okolic Katowic, która została odkryta przez MyMusic w trakcie konkursu #waytoyoungstars, organizowanego przez wytwórnię. Dotychczas Julia może pochwalić się już kilkoma ciekawymi występami przed publicznością - pojawiła się w supporcie Lady Pank oraz zaprezentowała się wokalnie razem z Wojciechem Cugowskim i Robertem Janowskim w ramach koncertu kolęd. W tym roku wzięła udział też w specjalnym pokazie talentów w strefie Teen Con podczas Young Stars Festival 2019, gdzie ostatecznie została dostrzeżona i niedługo później wspólnie z ID Records nagrała swój debiutancki singiel we współpracy z autorami światowej sławy gwiazd m.in. Kelly Clarkson. Julia jest obecnie Artystką MyMusic prowadzoną przez ID Records - nowy label partnerski MyMusic.

ID Records to nowe wydawnictwo muzyczne zajmujące się artystami kompleksowo – od przygotowania i produkcji singla, przez etap podpisania umów wydawniczych z wytwórnią po promocję i dedykowany, indywidualny management. Kluczowym elementem projektu jest tożsamość muzyczna Artysty – tytułowe ID w nazwie, na bazie którego budowana jest cała strategia działań z Artystą. Dystrybucyjnym partnerem ID Records jest MyMusic, dzięki której przygotowane w ID Records utwory trafiają do mediów i szerokiej publiczności. Obecnie z ID Records pracuje już kilku artystów, w tym znane osoby z popularnych talent-show. Ich single zostaną zaprezentowane już na początku przyszłego roku.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze