Bitwa TikToków z Roksaną Węgiel! Kto nagrał bardziej szalone wideo z Roxie?! [WYNIKI]

2019-11-21 10:10 RW
Bitwa TikToków z Roksaną Węgiel! Kto nagrał bardziej szalone wideo z Roxie?! [GŁOSOWANIE]
Autor: https://www.tiktok.com Bitwa TikToków z Roksaną Węgiel! Kto nagrał bardziej szalone wideo z Roxie?! [GŁOSOWANIE]

Dla wielu użytkowników nagranie TikToka z wielkimi gwiazdami to spełnienie marzeń. Spełnili je użytkownicy, którzy używają nicków: @nylaa.a i @kamilowczarek. Nagrali bowiem filmik z pierwszą polską artystką, która wygrała konkurs piosenki Eurowizji dla Dzieci - oczywiście chodzi o Roksanę Węgiel. Kto z nich nagrał bardziej szalone wideo? Zdecydujcie na ESKA.pl!

Czas wybrać kolejną gwiazdę TikToka! Ruszyła kolejna bitwa, która będzie elektryzować wszystkich fanów gwiazdy młodego pokolenia. Mowa o Roksanie Węgiel, która z chęcią nagrała szalone wideo z użytkownikami jednej z najpopularniejszych platform w Polsce. Użytkownik posługujący się nickiem @kamilowczarek nagrał wideo, na którym wspólnie z Roxie, w rytm utworu My Type od Saweetie, prezentują się w zwolnionym i rzeczywistym tempie. Wideo zebrało ponad 62 tysiące polubień i ponad 110 komentarzy. Ciekawy TikTokowy filmik nagrała również użytkowniczka, znana jako @nylaa.a. Wspólnie z wykonawczynią hitu Anyone I Want To Be zaprezentowała jeden z elementów gimnastyki. Drugi filmik zebrał ponad 100 tysięcy polubień, przy ponad tysiącu komentarzy. Zapowiada się wyrównana walka o głosy czytelników ESKA.pl. Czy faktycznie taka będzie? Głosujcie do czwartku, 21.11.2019 i wybierajcie użytkownika, który nagrał bardziej szalone wideo. 

Zobacz: Lena Moonlight i Izabela Zabielska rozbujały fanów! BITWA TikToków do rapowego hitu

[AKTUALIZACJA - FINAŁ GŁOSOWANIA]

Czytelnicy ESKA.pl zdecydowali, że lepiej wypadł film użytkowniczki znanej jako @nylaa.a! Gratulujemy i czekamy na kolejne hitowe TikToki! 

Bitwa TikToków z Roksaną Węgiel! Kto nagrał bardziej szalone wideo z Roxie?! [GŁOSOWANIE]
Autor: TikTok Bitwa TikToków z Roksaną Węgiel! Kto nagrał bardziej szalone wideo z Roxie?! [GŁOSOWANIE]
Najnowsze