Julia Kamińska

i

Autor: Universal Music Polska Julia Kamińska wydała nową piosenkę.

Gwiazdy

Julia Kamińska zabija „Wstyd”. Tak brzmi jej nowy singiel

2023-11-12 14:36

Miesiąc po premierze „Granicy” – singla, który wywołał poruszenie wśród słuchaczy, artystka prezentuje kolejny utwór „Wstyd”. Singiel z gatunku alternatywy powstał we współpracy z producentem Pawłem Odoszewskim a autorką tekstu jest Julia.

Każdy z nas wie czym jest wstyd i jak ciężko się go pozbyć. Wokalistka chcąc go poskromić, postanowiła zaprzestać prób pozbycia się go i dla odmiany się w nim zanurzyła. Przy okazji powstał hymn. - Co to jest: ciężki, lepki, męczy, każdy go zna i nie da się go zmyć (nawet za pomocą profesjonalnych środków czyszczących)? Oczywiście: wstyd. A teraz ma nawet swój hymn - mówi Julia Kamińska i zachęca do posłuchania jej nowego singla. „Teraz ma nawet swój hymn, mój wielki dorodny wstyd. [...] Zostanie tylko ten hymn, którym zabiję wstyd” - śpiewa w nowej piosence. 

Jack Harlow prezentuje nowy singiel "Lovin On Me". Będzie hitem?

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

Julia Kamińska - kim jest gwiazda?

Julia Kamińska. Aktorka i piosenkarka, autorka tekstów. Znana głównie dzięki tytułowej roli w serialu obyczajowym pod tytułem „Brzydula”. Wystąpiła też w kilku programach rozrywkowych. W 2022 roku zadebiutowała EP „Było minęło” o której sama mówi: było, minęło, w zasadzie nie ma o czym mówić. Teraz kontynuuje swoją muzyczną karierę.