Jula - studniówka, mandaty, M jak Miłość, komentarze

i

Autor: Fot. Adam Staskiewicz / East News Jula w Gwiazdy Gwiazdy. Co o sobie opowiedziała?

Jula - studniówka, mandaty, M jak Miłość, komentarze

2017-11-22 15:45

Jula wzięła udział w Jazdy Gwiazdy. Podczas podróży garbusem opowiadała o sobie Rudemu. Co zdradziła?

Jula, a właściwie Julita Fabiszewska to wokalistka i aktorka. Znana jest z takich hitów jak 'Milion słów' i 'Za każdym razem'. Występuje w M jak Miłość jako Paulina Suska. Artystka wybrała się na krótką wycieczkę pomarańczowym garbusem razem z Rudym. Okazało się, że jest nie tylko piękna i zdolna. Dziewczyna ma ambicje i spore poczucie humoru! O co zapytał ją dziennikarz? Jakie fakty zdradziła w programie Jazdy Gwiazdy

Jula w M jak Miłość

Jula to bardzo utalentowana aktorka. Podziwiać ją możemy w serialu M jak Miłość gdzie wciela się w opiekunkę Szymka Chodakowskiego. Podczas jazdy artystka zdradziła, że czasami jej rola wiązana jest z życiem prywatnym. Jedna z fanek napisała do niej ciekawą wiadomość. Poinformowała mianowicie, że przestaje słuchać piosenek Juli ponieważ ta odbiła Marcina Chodakowskiego.  

Jula - studniówka

Wokalistka wspomniała, że jej studniówka nie była specjalnie udana. Dziewczyna śmiała się, że w zasadzie gdyby otrzymała propozycję pójścia na tego typu imprezę z którymś z fanów, rozważyłaby to. Może warto zatem do niej napisać? 

>>Cleo - koncerty, Pali się, romans z Donatanem, Taniec z Gwiazdami, związki

Jula - mandaty

Rudy zapytał artystkę czy udało jej się kiedyś wymigać z zapłacenia mandatu. Wokalistka opowiedziała historię o spotkaniu z policjantką. Została rozpoznana, ale mandat otrzymała jak wszyscy. Ponieważ były wtedy jej urodziny przed odjazdem usłyszała 'i wszystkiego najlepszego pani Julo!'.

Jula - komentarze

Co to za babsko? - taki komentarz przeczytała kiedyś Jula o sobie. Artystka przyznała, że czyta co o niej piszą w internecie. Stara się tym jednak nie przejmować. Kreatywność fanów czasem ją zaskakuje. Wokalistka przyznaje, że nie raz popłakała się przez hejterów.  Może po tym wywiadzie zasypią ją same pozytywne komentarze? Całą rozmowę zobaczycie poniżej: 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE