Jula

i

Autor: AKPA

Jula okradziona! Autorka hitu "Za każdym razem" przeżyła koszmar

2022-07-13 14:14

Pamiętacie hit "Za każdym razem"? Jula, czyli jego wykonawczyni, podzieliła się w mediach społecznościowych wstrząsającym newsem. Piosenkarka została okradziona i prosi wielbicieli o pomoc. Artystce skradziono cały sprzęt nagłośnieniowy, który umożliwia jej granie koncertów.

Jula została okradziona! Popularna wokalistka, która zyskała wielką popularność w 2012 roku, wydając utwór "Za każdym razem", poinformowała fanów o przykrym incydencie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Choć od premiery ostatniej płyty 31-letniej piosenkarki minęło już ponad 5 lat, jej osoba wciąż cieszy się niesłabnącą sympatią, a na jej koncerty przychodzą fani z całej Polski. Gwiazda może pochwalić się też prężnie działającym fandomem. Niestety, ostatniej doby Jula nie będzie wspominać z uśmiechem na twarzy. Na oficjalnych profilach artystki w social mediach pojawiła się informacja o kradzieży, do jakiej doszło w nocy z 11 na 12 lipca. Artystka straciła cały sprzęt i prosi fanów o pomoc!

Doda rusza z własnym reality show. Do programu zaprosiła samych mężczyzn

Chłopak Bryskiej NIE LUBI jej hitu! Wywiad o muzyce, współpracy z Dodą i przemianie

Jula okradziona

To mogło przytrafić się każdemu! Jula poinformowała fanów o zdarzeniu, do jakiego doszło w nocy z poniedziałku na wtorek. Popularnej wokalistce skradziono sprzęt nagłośnieniowy. Autorka hitu "Za każdym razem" poprosiła, by wielbiciele udostępniali jej post i pomogli jej w znalezieniu potrzebnych i zapewne nietanich urządzeń.

Sonda
Lubisz piosenki Juli?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE