Jula - nowa piosenka Tętno energetycznym hitem! [AUDIO]

i

Autor: fot. okładka singla Tętno Jula - nowa piosenka Tętno

Jula - nowa piosenka Tętno energetycznym hitem! [VIDEO]

2017-07-08 17:57

Tętno - to nowy singiel z płyty Milion Słów od Juli! Energetyczna propozycja polskiej wokalistki - do przesłuchania na ESKA.pl

Jula - nowa piosenka Tętno spodoba się osobom, które lubią szybkie tempo i cenią sobie chwytliwe teksty. Szczególnie w wakacje te cechy sprawiają, że dany utwór staje się hitem. 8 lipca w sieci pojawił się teledysk tego kawałka. W tym samym dniu wokalistka pojawiła się w programie Dzień Dobry TVN, a 10 lipca zawita do programu Pytanie na Śniadanie. 

Jula - nowa piosenka Tętno

Tętno jest kolejnym, po singlu Dobrego Dnia, utworem promującym album Milion Słów. Warto przypomnieć, że za produkcję płyty odpowiada znany producent, Tabb. Sama piosenka Tętno, to jeden z najbardziej energetycznych hitów na trzecim studyjnym krążku Juli. Audio na YouTube przekroczyło barierę 100 tysięcy wyświetleń. Ile... milionów nabije wakacyjny teledysk? Życzymy rekordu!

 

POLSKI HIT LATA 2017 - wybierz najgorętszy przebój wakacji 2017! GŁOSOWANIE

Autor: brak danych

POLSKI HIT LATA 2017 - co musi mieć piosenka, by zdobyła największą liczbę głosów? Łatwy refren, chwytliwą melodię i ogromną liczbę fanów! Który z utworów ma to wszystko?

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE