Jonas Brothers wracają do gry. Czy jest dla nich jeszcze miejsce obok 1D i Justina? [RANKING]

2013-04-19 15:03

Jonas Brothers wracają z nową płytą. Grupa biła rekordy popularności zanim ktokolwiek usłyszał o One Direction, The Wanted czy Justinie Bieberze. Czy dla braci Jonas nadal jest jeszcze miejsce na muzycznym rynku, czy też One Direction i Justin Bieber zgarnęli dla siebie wszystkie serca? Weź udział w rankingu na Eska.pl!

Jonas Brothers to trójka śpiewających braci, która rządziła na listach przebojów w latach 2006-2009. Potem chłopaki wzięli sobie czteroletni urlop, w trakcie którego nie było o nich zbyt wiele słychać. Konkurencja - w postaci The Wanted, One Direction i Justina Biebera - tylko na to czekała, by przejąć miejsca w sercach dziewczyn, które lubią słuchać śpiewających przystojniaków!

Teraz Jonas Brothers wracają z nową płytą, którą zapowiada singiel Pom Poms. Czy mają jeszcze szanse konkurować z tak uwielbianymi chłopakami jak One Direction, Justin Bieber i The Wanted? Co myślisz o powrocie braci Jonas? Daj znać w rankingu na Eska.pl!

Jonas Brothers - Pom PomsJustin Bieber - All Around The WorldOne Direction - One Way Or AnotherThe Wanted - Chasing The Sun
Nie czytałeś jeszcze?

>>> Maja Hyży - sprawdź na Eska.pl kim jest uczestniczka X Factor! [VIDEO]

al

Najnowsze