JoJo Siwa zmieniła swój wygląd! 17-latka jest nie do poznania

Jojo Siwa
Autor: Tom Donoghue/Polaris Images/East News

JoJo Siwa to młoda, popularna na skalę światową celebrytka, która wykreowała sobie swój własny charakterystyczny wygląd! Jednak zaraz po zakończeniu 17-nastych urodzin, nastolatka postanowiła coś zmienić i zdecydowała się na odważną metamorfozę! Co w sobie zmieniła i jak teraz wygląda JoJo Siwa? Zdradzamy na ESKA.pl!

JoJo Siwa to 17-letnia gwiazda głównie kojarzona z wysokim blond kucykiem, cekinami i świecidełkami, których nie zakupi się w standardowych sklepach. W ostatnim czasie jednak coś zmieniło się w życiu dziewczyny. Zaraz po skończeniu 17-nastych urodzin JoJo Siwa postanowiła zmienić swój wygląd i zdecydowała się na odważną metamorfozę! Celebrytka zdecydowała się na inny kolor włosów i z pięknego naturalnego blond stała się szatynką! Niektórzy z jej fanów do tej pory są w szoku i nie mogą przyzwyczaić się do nowego wyglądu dziewczyny, inni zaś uważają, że ta zmiana niesie za sobą głębszy przekaz i oznacza początek czegoś nowego, co rzeczywiście może być prawdą. JoJo Siwa zawsze pokazywała swoim fanom cukierkowy świat, w którym wszystko jest idealne, a ona sama codziennie budzi się naładowana pozytywną energią, jednak w ostatnim czasie w sieci zachowuje się inaczej. Gwiazda porzuciła wygląd wiecznie kolorowej, wybuchowej dziewczyny i pokazała się światu w luźnych rozpuszczonych włosach, zwykłych ciuchach i bez makijażu. Czyżby JoJo była zmęczona dotychczasowym stylem bycia?

JoJo Siwa - zmiana koloru włosów

JoJo Siwa od początku swojego istnienia w sieci jest kojarzona z przepięknie wysoko uczesanym blond kucykiem, który nadawał charakteru jej osobowości. Jednak teraz JoJo już tak nie wygląda. 27 czerwca 2020 gwiazda opublikowała na swoim profilu na TikToku filmik, w którym dzieli się ze światem swoją metamorfozą i pokazuje swój nowy wygląd! Jak wam się podoba? 

Najnowsze