JoJo Siwa zmieniła swój wygląd! 17-latka jest nie do poznania

2020-06-29 12:14
Jojo Siwa
Autor: Tom Donoghue/Polaris Images/East News

JoJo Siwa to młoda, popularna na skalę światową celebrytka, która wykreowała sobie swój własny charakterystyczny wygląd! Jednak zaraz po zakończeniu 17-nastych urodzin, nastolatka postanowiła coś zmienić i zdecydowała się na odważną metamorfozę! Co w sobie zmieniła i jak teraz wygląda JoJo Siwa? Zdradzamy na ESKA.pl!

JoJo Siwa to 17-letnia gwiazda głównie kojarzona z wysokim blond kucykiem, cekinami i świecidełkami, których nie zakupi się w standardowych sklepach. W ostatnim czasie jednak coś zmieniło się w życiu dziewczyny. Zaraz po skończeniu 17-nastych urodzin JoJo Siwa postanowiła zmienić swój wygląd i zdecydowała się na odważną metamorfozę! Celebrytka zdecydowała się na inny kolor włosów i z pięknego naturalnego blond stała się szatynką! Niektórzy z jej fanów do tej pory są w szoku i nie mogą przyzwyczaić się do nowego wyglądu dziewczyny, inni zaś uważają, że ta zmiana niesie za sobą głębszy przekaz i oznacza początek czegoś nowego, co rzeczywiście może być prawdą. JoJo Siwa zawsze pokazywała swoim fanom cukierkowy świat, w którym wszystko jest idealne, a ona sama codziennie budzi się naładowana pozytywną energią, jednak w ostatnim czasie w sieci zachowuje się inaczej. Gwiazda porzuciła wygląd wiecznie kolorowej, wybuchowej dziewczyny i pokazała się światu w luźnych rozpuszczonych włosach, zwykłych ciuchach i bez makijażu. Czyżby JoJo była zmęczona dotychczasowym stylem bycia?

Ile lat mają te gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile lat ma Rupert Grint?

JoJo Siwa - zmiana koloru włosów

JoJo Siwa od początku swojego istnienia w sieci jest kojarzona z przepięknie wysoko uczesanym blond kucykiem, który nadawał charakteru jej osobowości. Jednak teraz JoJo już tak nie wygląda. 27 czerwca 2020 gwiazda opublikowała na swoim profilu na TikToku filmik, w którym dzieli się ze światem swoją metamorfozą i pokazuje swój nowy wygląd! Jak wam się podoba? 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze