John Legend prezentuje piosenkę Actions. Gdzieś już słyszałeś jej melodię!

2020-03-23 14:00
John Legend w nowej produkcji - klip Actions już w sieci!
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/EastNews John Legend w nowej produkcji - klip Actions już w sieci!

Kilka dni temu, swoim premierowym kawałkiem Actions, pochwalił się popularny, amerykański wokalista John Legend. Co ciekawe, premiera miała miejsce podczas koncertu artysty, który wziął udział w akcji #TogetherAtHome. Przedsięwzięcie ma na celu walkę z panującą na świecie epidemią koronawirusa. Szczegóły najnowszej twórczości piosenkarza znajdziesz na ESKA.pl.

John Legend, a właściwie John Stephens to amerykański piosenkarz R&B, kompozytor, a także pianista. Artysta w 2015 roku  zdobył Oscara za najlepszą piosenkę pt. Glory. Piosenkarz jest również zdobywcą wielu platynowych płyt oraz nagród Grammy i Złotych Globów. Podczas swojej kariery wypuścił sześć studyjnych albumów, w tym Get Lifted w 2004 roku, a dziewięć lat później Love in the Future w 2013 roku. Jako społeczny aktywista John Legend stworzył ruch #FREEAMERICA, który ma za zadanie rozpoczęcie debaty na temat systemu więziennictwa w Stanach Zjednoczonych i pomocy niesłusznie oskarżonym. Zdobywca nagrody EGOT (Emmy, Grammy, Oscar, Tony) zaprezentował niedawno fragment utworu Actions. Wydarzyło się to podczas transmisji koncertu z serii Together At Home - akcji, która ma na celu walkę z epidemią koronawirusa. Przedsięwzięcie jest realizowane we współpracy z World Health Organization oraz Global Citizen. 

Posłuchaj: #zostańwdomu - my zadbamy o muzykę

John Legend - piosenka Actions

John Legend prezentuje nowy singiel Actions, który razem ze świetnie przyjętym kawałkiem Conversations In The Dark zwiastuje nadchodzącą płytę artysty. Nowy album ma pojawić się już w tym roku. Co ciekawe, w piosence Actions został wykorzystany sampel z utworu Davida McCallumsa The Edge, którego użył również Dr. Dre w kawałku The Next Episode. Przy pracy nad najnowszym singlem z Legendem współpracowali m.in.: Warren Felder, Alexa Niceforo oraz Keith Sorrells. Jego produkcją zajął się Oak.

Najnowsze