Joanna Krupa - wiek, Instagram, wzrost, dziecko, mąż, Top Model

2021-09-22 13:55
Joanna Krupa
Autor: wbf

Joanna Krupa to modelka, aktorka, prezenterka telewizyjna oraz aktywistka praw zwierząt. Największą rozpoznawalność przyniósł celebrytce udział w programie Top Model, w którym od 2010 roku jest jurorką oraz prowadzącą show. Przygodę z modelingiem rozpoczęła mając 13 lat - to właśnie wtedy trafiła do szkoły dla modelek. Czego jeszcze nie wiecie o Joannie Krupie? Sprawdźcie.

Joanna Krupa - wiek, Instagram, wzrost, dziecko, mąż, Top Model - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie modelki. Polscy widzowie poznali Joannę Krupę w 2010 roku, kiedy to została jurorką oraz gospodynią programu Top Model. Udział w show zapewnił jej większą rozpoznawalność, dzięki czemu w późniejszym czasie wystąpiła w programach: Starsza pani musi fiknąć, Kuba Wojewódzki, Świat się kręci, Gwiazdy Cejrowskiego oraz poprowadziła program Misja pies.

M jak miłość. Oszalały z żądzy zemsty Argasiński spróbuje zabić Patrycję? Alżbeta Lenska wraca do serialu konkurencji. Wyciekły zdjęcia z planu

Joanna Krupa - wiek

Polska modelka urodziła się 23 kwietnia 1979 w Warszawie. Ma 42 lata.

Joanna Krupa - waga

Modelka waży około 53 kg.

Joanna Krupa - mąż

W 2018 roku Joanna Krupa wyszła za mąż za przedsiębiorcę, Douglasa Nunesa.

Joanna Krupa - dziecko

Owocem związku Joanny i Douglasa jest córeczka, Asha-Leigh Nunes.

Joanna Krupa - Instagram

Modelka prowadzi konto w serwisie Instagram - @joannakrupa. Joanna publikuje tam zdjęcia zarówno z prywatnych momentów, jak i z pracy.

Najnowsze