Joanna Jabłczyńska wygrywa Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Wszystkie metamorfozy

2017-05-06 19:04
Joanna Jabłczyńska wygrywa Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Wszystkie metamorfozy
Autor: fot. youtube.com / kanał TTBZ Endemol Joanna Jabłczyńska wygrywa Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Wszystkie metamorfozy

Joanna Jabłczyńska to jedno z największych odkryć 7. sezonu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Popularna aktorka pokazała się w programie z zupełnie innej strony! Czy to właśnie ona zasłużyła na zwycięstwo w TTBZ?

Joanna Jabłczyńska powinna wygrać Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7 - takiego zdania jest duża część widzów programu oraz osób komentujących jej występy w internecie. Niesamowite metamorfozy aktorki doceniło także jury oraz pozostali uczestnicy show. Serialowa Marta z Na Wspólnej bowiem jako jedyna w tej edycji aż trzy razy wygrała odcinek, dzięki czemu bez problemu zakwalifikowała się do finału siódmego sezonu TTBZ, który obejrzymy 6 maja 2017 w Polsacie.
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Joanna Jabłczyńska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

31-letnia aktorka rozpoczęła swoją przygodę z TTBZ od wcielenia się legendę polskiej piosenki - Irenę Santor. Jednak dopiero jej metamorfoza z drugiego odcinka zrobiła ogromne wrażenie na jurorach. Jako Michael Jackson wykonała na żywo jego wielki hit Smooth Criminal i zaliczyła swoją pierwszą wygraną.

Joanna Jabłczyńska jako Michael Jackson

Następnie przyszedł na niezbyt udaną kreację na Natalię Nykiel, jednak był to tylko chwilowy spadek fromy. Swoją rekordową ilość punktów w jednym odcinku Joannie Jabłczyńskiej przyniósł już w czwartym odcinku występ jako Agnieszka Chylińska.

Joanna Jabłczyńska jako Agnieszka Chylińska

 

Następnie wcielenia Joasi Jabłczyńskiej to Mama Cass i Michał Wiśniewski. Trzecie zwycięstwo w odcinku dała jej jednak oszałamiająca metamorfoza w Janis Joplin.

Joanna Jabłczyńska jako Janis Joplin

Joanna Jabłczyńska jako Sandra czy Marilyn Monroe? Dla niej naprawdę nie ma nic niemożliwego! Zobaczcie występ Joasi z ostatniego odcinka z kultowym przebojem Diamonds Are A Girl's Best Friend.

Joanna Jabłczyńska jako Marilyn Monroe

 

Czy to właśnie Joanna Jabłczyńska zasłużyła na wygraną w 7. sezonie Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze