Joanna Jabłczyńska wygrywa Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Wszystkie metamorfozy

2017-05-06 19:04
Joanna Jabłczyńska wygrywa Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Wszystkie metamorfozy
Autor: fot. youtube.com / kanał TTBZ Endemol Joanna Jabłczyńska wygrywa Twoja Twarz Brzmi Znajomo? Wszystkie metamorfozy

Joanna Jabłczyńska to jedno z największych odkryć 7. sezonu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Popularna aktorka pokazała się w programie z zupełnie innej strony! Czy to właśnie ona zasłużyła na zwycięstwo w TTBZ?

Joanna Jabłczyńska powinna wygrać Twoja Twarz Brzmi Znajomo 7 - takiego zdania jest duża część widzów programu oraz osób komentujących jej występy w internecie. Niesamowite metamorfozy aktorki doceniło także jury oraz pozostali uczestnicy show. Serialowa Marta z Na Wspólnej bowiem jako jedyna w tej edycji aż trzy razy wygrała odcinek, dzięki czemu bez problemu zakwalifikowała się do finału siódmego sezonu TTBZ, który obejrzymy 6 maja 2017 w Polsacie.
Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Sławomir jako Janusz Rewiński [VIDEO]

Joanna Jabłczyńska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo

31-letnia aktorka rozpoczęła swoją przygodę z TTBZ od wcielenia się legendę polskiej piosenki - Irenę Santor. Jednak dopiero jej metamorfoza z drugiego odcinka zrobiła ogromne wrażenie na jurorach. Jako Michael Jackson wykonała na żywo jego wielki hit Smooth Criminal i zaliczyła swoją pierwszą wygraną.

Joanna Jabłczyńska jako Michael Jackson

Następnie przyszedł na niezbyt udaną kreację na Natalię Nykiel, jednak był to tylko chwilowy spadek fromy. Swoją rekordową ilość punktów w jednym odcinku Joannie Jabłczyńskiej przyniósł już w czwartym odcinku występ jako Agnieszka Chylińska.

Joanna Jabłczyńska jako Agnieszka Chylińska

 

Następnie wcielenia Joasi Jabłczyńskiej to Mama Cass i Michał Wiśniewski. Trzecie zwycięstwo w odcinku dała jej jednak oszałamiająca metamorfoza w Janis Joplin.

Joanna Jabłczyńska jako Janis Joplin

Joanna Jabłczyńska jako Sandra czy Marilyn Monroe? Dla niej naprawdę nie ma nic niemożliwego! Zobaczcie występ Joasi z ostatniego odcinka z kultowym przebojem Diamonds Are A Girl's Best Friend.

Joanna Jabłczyńska jako Marilyn Monroe

 

Czy to właśnie Joanna Jabłczyńska zasłużyła na wygraną w 7. sezonie Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

Najnowsze