Joanna Jabłczyńska - kim jest uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

2017-02-23 16:12
Joanna Jabłczyńska - kim jest uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
Autor: Fot. wbf Joanna Jabłczyńska w TTBZ

Joanna Jabłczyńska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Już teraz poznaj lepiej aktorkę, która zmierzy się z niełatwym muzycznym zadaniem w nowej edycji TTBZ.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo wraca na antenę Polsatu. Już w sobotę 4 marca zobaczymy pierwszy odcinek programu, w którym zadaniem uczestników jest wcielać się w rolę muzycznych gwiazd zarówno tych światowych, jak i polskich. Najlepiej odwzorowany występ to wygrana w odcinku. Wśród uczestników show znaleźli się wokaliści czy aktorzy. Jedną z gwiazd, która powalczy w TTBZ jest Joanna Jabłczyńska.

Kim jest Joanna Jabłczyńska?

Chociaż znamy ją głownie jako aktorkę to Joanna Jabłczyńska jest również prawniczką. W 2009 roku ukończyła ona prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Twoja Twarz Brzmi znajomo nie będzie jej pierwszym telewizyjnych show. Joanna Jabłczyńska brała już udział w Tańcu z Gwiazdami i muzycznym show Jak oni śpiewają, gdzie zajęła drugie miejsce. W 2016 roku wystąpiła w programie agent Gwiazdy. Największą popularność przyniosła jej rola Marty w serialu Na wspólnej emitowanym od lat na antenie TVN.

Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017 – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Twoja Twarz Brzmi Znajomo to prawdziwy hit stacji Polsat. W wiosennej ramówce Polsatu zobaczymy kolejną edycję muzycznego show, w którym uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo przejdą niezwykłe metamorfozy i zaprezentują na scenie wierne kopie występów gwiazd

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze