Joanna Jabłczyńska - kim jest uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo?

2017-02-23 16:12
Joanna Jabłczyńska - kim jest uczestniczka Twoja Twarz Brzmi Znajomo?
Autor: Fot. wbf Joanna Jabłczyńska w TTBZ

Joanna Jabłczyńska w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Już teraz poznaj lepiej aktorkę, która zmierzy się z niełatwym muzycznym zadaniem w nowej edycji TTBZ.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo wraca na antenę Polsatu. Już w sobotę 4 marca zobaczymy pierwszy odcinek programu, w którym zadaniem uczestników jest wcielać się w rolę muzycznych gwiazd zarówno tych światowych, jak i polskich. Najlepiej odwzorowany występ to wygrana w odcinku. Wśród uczestników show znaleźli się wokaliści czy aktorzy. Jedną z gwiazd, która powalczy w TTBZ jest Joanna Jabłczyńska.

Kim jest Joanna Jabłczyńska?

Chociaż znamy ją głownie jako aktorkę to Joanna Jabłczyńska jest również prawniczką. W 2009 roku ukończyła ona prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Twoja Twarz Brzmi znajomo nie będzie jej pierwszym telewizyjnych show. Joanna Jabłczyńska brała już udział w Tańcu z Gwiazdami i muzycznym show Jak oni śpiewają, gdzie zajęła drugie miejsce. W 2016 roku wystąpiła w programie agent Gwiazdy. Największą popularność przyniosła jej rola Marty w serialu Na wspólnej emitowanym od lat na antenie TVN.

Uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2017 – informacje, premiery teledysków – ESKA.pl

Autor: brak danych

  Twoja Twarz Brzmi Znajomo to prawdziwy hit stacji Polsat. W wiosennej ramówce Polsatu zobaczymy kolejną edycję muzycznego show, w którym uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo przejdą niezwykłe metamorfozy i zaprezentują na scenie wierne kopie występów gwiazd

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze