Jest już okładka i tracklista nowej płyty Justina Timberlake'a zatytułowanej The 20/20 Experience! [VIDEO]

2013-02-07 14:49

Justin Timberlake udostępnił swoim fanom okładkę i pełną tracklistę swojego nowego, trzeciego solowego albumu zatytułowanego The 20/20 Experience. Na płycie znajdziemy 10 nowych piosenek amerykańskiego wokalisty w tym pierwszy singiel Suit & Tie nagrany z Jay-Z! Dowiedz się więcej na Eska.pl!

Justin Timberlake ujawnił okładkę i pełną tracklistę swojego trzeciego, długo wyczekiwanego albumu €œThe 20/20 Experience, którego premiera zaplanowana jest na 19 marca 2013 roku. Na płycie znajdzie się 10 zupełnie nowych kawałków. Okładka, która ozdobi krążek nawiązuje do interpretacji tytułu wydawnictwa, które swoim fanom w jednym z wywiadów zdradził Justin.

Według niego w XXI wieku muzykę można odbierać nie tylko uszami, ale także wzrokiem. Na okładkowym zdjęciu The 20/20 Experience autorstwa Toma Munro właśnie z tego powodu znalazły się narzędzia przypominające te z gabinetu okulistycznego.

Tak prezentuje się tracklista The 20/20 Experience - Justina Timberlake'a:

1.  Pusher Love Girl
2.  Suit & Tie
3.  Don’t Hold The Wall
4.  Strawberry Bubblegum
5.  Tunnel Vision
6.  Spaceship Coupe
7.  That Girl
8.  Let The Groove Get In
9.  Mirrors
10. Blue Ocean Floo

Pierwszym singlem z nowej płyty piosenkarza jest kawałek Suit & Tie nagrany w duecie z Jay-Z. Dzień po premierze utwór zadebiutował na #1 najczęściej kupowanych singli w iTunes w 31 krajach.

>>> Justin Timberlake i Jay-Z pracują nad teledyskiem do Suit & Tie! To będzie naprawdę elegancki klip!


Zobacz na Eska.pl lyric video do Suit & Tie - Justin Timberlake!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze