Jessie Reyez - kim jest nowa wokalistka Calvina Harrisa?

2016-12-14 18:10
Jessie Reyez - kim jest nowa wokalistka Calvina Harrisa?
Autor: fot. YouTube/JessieReyez screen z teledysku do Jessie Reyez - Figures (Official Video)

Jessie Reyez to nowa piosenkarka Calvina Harrisa! Młoda wokalistka pojawiła się w nowej piosence autora hitu My Way. Kim jest dowiecie się na ESKA.pl! 

Jessie Reyez - kim jest nowa wokalistka Calvina Harrisa? Młoda piosenkarka pojawiła się w piosence Hard To Love szkockiego producenta. O współpracy zrobiło się głośno po tym, gdy Harris prowadził transmisję na żywo w jednym z serwisów społecznościowych. W trakcie trwania relacji zdradził, kto śpiewa, a na programie muzycznym widniał tytuł utworu. Mało tego usłyszeliśmy brzmienie kolejnego potencjalnego hitu, pod którym podpisuje się były chłopak Taylor Swift. Nagranie ze studia szybko rozeszło się po internecie, a o tajemniczej artystce warto wiedzieć więcej już teraz!

Gorąca 100 - HITY 2016 wg słuchaczy Radia ESKA. GŁOSUJ! >>

Jessie Reyez - kim jest

Jessie Reyez ma na swoim koncie jeden oficjalny singiel. Teledysk do utworu pt. Figures ma blisko milion wyświetleń w serwisie YouTube. Oprócz tego video na jej kanale możemy znaleźć covery znanych hitów. Nowa wokalistka Calvina Harrisa śpiewała Stressed Out Twenty One Pilots, Hello Adele czy Sorry Justina Biebera. Swoją drogą szkocki producent rozsławił zespół Disciples, a zapewne już wkrótce podobny los czeka Jessie Reyez. 

 

Calvin Harris - nowa płyta 2017

Calvin Harris wyda piąty album w 2017 roku?! Przekonamy się już wkrótce. Singlami promującymi i zapowiadającymi to wydawnictwo są: My Way, This Is What You Came For oraz Hard To Love, które w wersji demo pojawiło się w sieci. Warto dodać, że producent współpracuje nad swoim materiałem z Johnem Newmanem, Theo Hutchcraftem z Hurts oraz prawdopodobnie z Jennifer Lopez! Już nie możemy się doczekać na efekty pracy tych wykonawców!

Calvin Harris - My Way

 

Najnowsze