Jesień 2021 - pogoda nie będzie nas rozpieszczać? Taka będzie nowa pora roku!

2021-09-22 9:45
jesień
Autor: pixabay.com

Jesień 2021 już się rozpoczyna. Czas pożegnać tegoroczne lato i rozpocząć przedostatnią porę roku. Wszyscy zadają sobie jedno pytanie - jaka będzie pogoda? Czy musimy przygotować się na deszcz i zimno, czy jednak czeka nas słoneczny sezon? Sprawdziliśmy, co na ten temat sądzi Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Jesień 2021 - pogoda nie będzie nas rozpieszczać? Taka będzie nowa pora roku! Pogoda jesienią zawsze przyprawia o bóle głowy. Czas pożegnać się z letnimi temperaturami, które rozpieszczały nas przedostanie tygodnie. Czas na przedostatnią porę roku. Jedni ją kochają, a inni nienawidzą. Wszyscy zawsze liczą na piękną, słoneczną i złotą jesień, jednak w ostatnich latach trzeba było zmagać się z niskimi temperaturami oraz opadami. Jak będzie w 2021 roku? Skomentował to Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Okazuje się, że w ostatnim tygodniu września pogoda może się poprawić. Czeka nas jeszcze jeden wzrost temperatury. Z kolei październik będzie wyglądał podobnie jak w latach poprzednich, czyli do 11 stopni Celsjusza. Nie trzeba się jednak martwić o przymrozki. Kiedy pojawi się pierwszy śnieg? - Według analityków IMGW pierwszych opadów śniegu możemy spodziewać się w styczniu. W grudniu może on pojawić się w regionach górskich - powiedział dla WP rzecznik IMGW Grzegorz Walijewski.

Hity na jesień 2021 - porcja energetycznych kawałków, które poprawią nastrój!

Jesień - kiedy się zaczyna? Do kiedy trwa?

Początek astronomicznej jesieni to 22 września. W 2021 roku jest to przedostania środa tego miesiąca. Kalendarzowa jesień rozpoczyna się dzień później, czyli 23 września. Potrwa ona przez trzy miesiące. Według kalendarza kolejna pora roku, czyli zima, rozpoczyna się 23 grudnia.

Sonda
Jesień 2021 - czy lubisz tę porę roku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze