Jerzy Brzęczek - kiedy i z kim pierwszy mecz nowego trenera?

2018-07-13 15:38
Jerzy Brzęczek - kiedy i z kim pierwszy mecz nowego trenera?
Autor: fot. Pawel Polecki/REPORTER Jerzy Brzęczek

Po Adamie Nawałce, piłkarską reprezentację Polski przejmuje Jerzy Brzęczek. Podczas którego meczu zadebiutuje jako trener Biało-Czerwonych? Dowiecie się tego na ESKA.pl.

Jerzy Brzęczek został wybrany na nowego trenera piłkarskiej kadry narodowej. Szkoleniowiec przejmuję tę posadę po Adamie Nawałce, który zrezygnował z funkcji selekcjonera reprezentacji po słabym występie Polaków na Mundialu 2018. Wszyscy kibice w kraju czekają teraz na debiut Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera. Warto już teraz dowiedzieć się, kiedy i z kim pierwszy mecz nowego trenera.

Jerzy Brzęczek - żona, trener, rodzina, Legia, kariera, Kuba Błaszczykowski

Jerzy Brzęczek - kiedy zadebiutuje?

Umowa PZPN z Adamem Nawałką wygasa z końcem lipca 2018. W tym miesiącu Polacy nie mają już zaplanowanych żadnych spotkań. Starcie Polska - Japonia na Mundialu 2018, było więc ostatnim meczem Nawałki w roli trenera. Pierwsze spotkanie po Mistrzostwach Świata, Polacy zagrają już pod wodzą Jerzego Brzęczka. Będzie to rozgrywany w ramach Ligi Narodów mecz przeciwko reprezentacji Włoch. Zaplanowano go na 7.09.2018.

Liga Narodów 2018/19 - kiedy i z kim mecze Polski?

To spotkanie będzie bardzo ważne. Podczas niego przekonamy się, czy trener Brzęczek wprowadził zmiany w składzie i taktyce. Warto więc czekać na mecz Polska - Włochy 7.09.2019.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze