Jeremi Sikorski jako Ronnie Ferrari pokonany przez Taco i schaftera! O co chodzi?

2019-11-07 21:01
Jeremi Sikorski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2.11.2019
Autor: M. Zawada Jeremi Sikorski w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2.11.2019

Tak jak można się było spodziewać, występ Jeremiego Sikorskiego wcielającego się w Ronniego Ferrariego w show Twoja Twarz Brzmi Znajomo okazał się strzałem w dziesiątkę! W zaledwie cztery dni, występ wokalisty umieszczony w serwisie YouTube odtworzono ponad półtora miliona razy, co umożliwiło mu dotarcie na sam szczyt karty na czasie. Po kilku dniach Jeremi musiał jednak ustąpić zaszczytnego miejsca. Szczegóły na ESKA.pl.

Jeremi Sikorski jako Ronnie Ferrari to wielkie zaskoczenie zarówno dla internautów, jak i telewidzów show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Po ogromnym sukcesie singla Ona by tak chciała, Hubert Kacperski stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych młodych twórców. W zaledwie kilka miesięcy, audio piosenki umieszczone w serwisie YouTube przekroczyło liczbę 60 milionów wyświetleń. Nikt nie spodziewał się jednak tego, że producenci programu zdecydują się na uwzględnienie jego postaci podczas losowania. Sam Ronnie Ferrari stwierdził, że dla niego, podjęcie takiej decyzji miało być testem dla naszego społeczeństwa. - Wydaje mi się, że to może nie docenienie Ona by tak chciała, ale wielki test dla polskiego społeczeństwa. Takie programy, jak Twoja Twarz Brzmi Znajomo mają ogromny wpływ na ludzi w naszym kraju - powiedział. Po emisji w telewizji, występ Jeremiego pojawił się na kanale YouTube i z miejsca powędrował na sam szczyt karty na czasie, gromadząc w zaledwie kilka dni ponad półtora miliona odsłon.

Jeremi Sikorski pokonany przez Taco i schaftera

W środę 6 listopada, na kanale restaurant posse pojawił się teledysk do szóstego singla zapowiadającego debiutancki album schaftera, zatytułowanego bigos. W premierowym kawałku gościnnie pojawił się najpopularniejszy obecnie raper w Polsce, czyli Taco Hemingway. Nie trzeba było długo czekać, by klip dotarł na sam szczyt najchętniej oglądanych filmów w serwisie YouTube. Po jednej dobie od premiery, liczba wyświetleń wynosiła już ponad pół miliona. Jeremi Sikorski jako Ronnie Ferrari znajduje się obecnie w drugiej dziesiątce wyników.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze