Jeremi Sikorski jako Bednarek w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Porwie publiczność? [WIDEO]

2019-11-09 15:14 MK
Jeremi Sikorski
Autor: Fot. M. Zawada

Przed nami kolejny odcinek show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Już w najbliższą sobotę po raz kolejny będziemy świadkami niesamowitych metamorfoz. Jeremi Sikorski, który w zeszłym tygodniu brawurowo wcielił się w rolę Ronniego Ferrariego, stanie się Kamilem Bednarkiem. Wykona hit Chwile jak te! Zobacz przedpremierowe wideo na ESKA.pl.

Jeremi Sikorski jako Kamil Bednarek z pewnością zaskoczy! - Ja bardzo lubię Bednarka za jego „flow” i za to, jak on się bawi frazą – mówi Jeremi Maćkowi Dowborowi. – Tak, ale jednocześnie cały czas trzyma się to w tempie – stwierdza Maciek. Kamil Bednarek to artysta, który posiada bardzo wyjątkowy wokal i sposób śpiewania. – Jeśli chodzi o głos, barwę - jest dużo „kicksów”, czasem chrypa, ale też są momenty, które są bardzo „soft” z dużą ilością powietrza – analizuje Jeremi atrybuty Bednarka. I dodaje: - Ma w sobie ten amerykański luz!On to ma naturalnie. Ty musisz to wykreować – podkreśla Maciek. – Żeby to wszystko było takie od niechcenia, ale cały czas z takim entuzjazmem i radością, żeby to było prawdziwe, bo to nie może być udawane – podsumowuje Jeremi. Czy Jeremi odda charakter Kamila Bednarka i klimat przeboju Chwile jak te? Poniżej zobaczycie przedpremierowe wideo.

Koniecznie trzeba dodać, że ostatni występ Jeremiego Sikorskiego ze szlagierem Ronniego Ferrariego „Ona by tak chciała” natychmiast stał się hitem internetu. W zaledwie pięć dni, wideo opublikowane w serwisie YouTube obejrzano już ponad 1,7 miliona razy! Twoja Twarz Brzmi Znajomo w sobotę 9 listopada o godzinie 22:10 w Polsacie!

Najnowsze