To połączenie to gwarancja hitu! Fani latynoskiego popu będą w niebie

2020-07-14 15:55 Maksymilian Kluziewicz
Jennifer Lopez i Maluma
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER & CEN / Maluma/EAST NEWS

Ona jest wielką gwiazdą. On ma zadatki na to, by stać się jednym z najbardziej znaczących wokalistów w historii muzyki latynoskiej. Jennifer Lopez i Maluma - zdolni, atrakcyjni i niezwykle popularni. Z tego połączenia nie może wyjść nic innego, tylko hit! Oficjalnie wiadomo już, że artyści pracują nad wspólnym projektem, który ma być częścią filmu, w którym oboje wystąpią. Szczegóły na ESKA.pl.

Jennifer Lopez i Maluma - wspólna piosenka gwiazd latynoskiej sceny muzycznej to już nie tylko marzenie fanów, ale rzeczywistość! Za pośrednictwem mediów społecznościowych, zarówno legendarna piosenkarka i aktorka, jak i jej młodszy i równie utalentowany kolega z branży podzielili się zdjęciami ze spotkania. Nie miało ono jednak charakteru towarzyskiego, a stricte zawodowy. Maluma i Jennifer Lopez spotkali się, by wspólnie stworzyć nową muzykę do filmu Marry Me. Zgodnie z podawanymi jeszcze w zeszłym roku informacjami, Jennifer Lopez ma zagrać w produkcji gwiazdę zdradzaną przez niewiernego narzeczonego, w którego rolę wcieli się Maluma. - Nagrywamy hit - napisał z wyraźnym przekonaniem Kolumbijczyk.

Choć Maluma ma zaledwie 26 lat, już udało mu się nawiązać współprace z największymi gwiazdami muzyki. Jennifer Lopez jest kolejną z nich. W przeszłości artysta współpracował między innymi z Shakirą, Rickym Martinem czy samą królową Madonną, z którą stworzył łącznie aż trzy numery. Co wiemy o jego współpracy z J.Lo?

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jennifer Lopez i Maluma - piosenka

O wizji nagrania wspólnego albumu z Malumą Jennifer mówiła już w lutym. Jak widać, zapowiedzi w końcu stają się rzeczywistością! Na ten moment niewiele jednak wiadomo o brzmieniu kawałka czy o ewentualnej dacie jego premiery. Jednego możemy być pewni - na pewno będzie bardzo gorąco! Wystarczy tylko spojrzeć na J.Lo i Malumę, a już czuć tę latynoską krzepę i wigor.

Najnowsze