Jennifer Lopez i Iggy Azalea w remiksie utworu Booty [AUDIO]

2014-08-27 12:12

Jennifer Lopez i Iggy Azalea - ich współpraca zaowocowała remiksem utworu Booty. Oryginalna wersja utworu pochodzi z ostatniej płyty Jennifer Lopez. Czy duet z Iggy Azalea przypadnie do gustu fanów latynoskiej gwiazdy?

Jennifer Lopez i Iggy Azalea w utworze Booty. Do sieci trafiło nagranie będące efektem współpracy tych dwóch pięknych wokalistek. W remiksie piosenki Jennifer Lopez wykorzystano sample Dat a Freak z repertuaru Diplo & Swick. Przypomnijmy, że oryginalny kawałek Booty pochodzi z najnowszej płyty Jennifer Lopez - A.K.A. Remiksu możecie posłuchać w na końcu artykułu.Iggy Azalea zdobyła popularność utworem Fancy. Od tego czasu do jej drzwi pukają największe muzyczne gwiazdy z propozycją współpracy. Przypomnijmy, że ostatnio piękna Iggy zaśpiewała i wystąpiła w teledysku w duecie z Ritą Orą.

Co ciekawe, w worku z nowościami muzycznymi tego lata to już drugi utwór, w którym jest mowa o dużej pupie. W lipcu hitem internetu był utwór Nicki Minaj pt. Anaconda, w którym wokalistka śpiewa o swoich kształtnych pośladkach. Chyba mamy nowy trend ;)

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze