Jennifer Hudson - Walk It Out ft. Timbaland. Zobacz teledysk na ESKA.pl! [VIDEO]

2014-06-20 16:59

Walk It Out to nowy teledysk Jennifer Hudson z udziałem Timbalanda. Piosenka promuje nadchodzący album artystki. Sprawdź jakie klimaty znajdą się na nowej płycie Jennifer Hudson. Zobacz wideoklip do Walk It Out na ESKA.pl!

Jennifer Hudson - Walk It Out ft. Timbaland: amerykańska aktorka i piosenkarka opublikowała wideoklip do singla promującego jej nadchodzący trzeci album. Zobacz teledysk na ESKA.pl!


W nowym teledysku Jennifer Hudson zaprasza nas na spacer. Cały klip utrzymany jest w powracającej ostatnio stylistyce lat 90. Tylko spójrzcie na te buty!

Trzecia płyta Jennifer Hudson ma ukazać się jeszcze w 2014 roku. Materiał na tym albumie ma być bardziej taneczny. Za brzmienie nowych piosenek wokalistki odpowiedzialni są tacy producenci jak Timbaland, Pharrell Williams, RedOne i R.Kelly. Podoba się Wam teledysk do Walk It Out?


Jennifer Hudson - Walk It Out ft. Timbaland

 RC

 


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze