Jej piosenek słuchały wszystkie nastolatki, teraz wraca z nowym hitem! O czym jest singiel Między wierszami od Julii?

Jula
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Kiedyś jej piosenek słuchały wszystkie nastolatki ze złamanym sercem, teraz wraca z nowym hitem po 2 latach nieobecności! O czym jest najnowszy kawałek od Juli Między wierszami, która od lat swoimi utworami trafia w uczucia słuchaczy?

Jula powraca na muzyczny rynek po dwóch latach nieobecności! Piosenki wokalistki jeszcze kilka la temu robiły w sieci prawdziwą furorę, a jej utwory były wręcz obowiązkowe na wszystkich playlistach opowiadających o złamanym sercu! Jej piosenek słuchały wszystkie nastolatki, które przeżywając ból towarzyszący przy złamaniu sercu utożsamiały się z polską wokalistką! Jula po dwóch latach przerywa milczenie i prezentuje światu nowy kawałek zatytułowany Między wierszami. Jej najnowszy singiel jest równie uczuciowy, romantyczny i życiowy, jak wszystkie poprzednie, dzięki czemu wiemy, że wokalistka nie odbiega od reprezentowanego od lat stylu i nadal możemy podziwiać ją w tej samej wersji. 

Jula swój pierwszy singiel w życiu stworzyła w 2007 roku, jednak wcale nie chciała pokazywać go światu. Piosenka trafiła do internetu przez znajomych wokalistki, którzy postanowili umieścić jej nagranie w sieci. Jak łatwo się domyślić, utwór stał się jednym z pierwszych sukcesów piosenkarki. 

Jula - o czym jest piosenka Między Wierszami

Jula po dwóch latach ciszy wydała nowy singiel zatytułowany Między wierszami. Piosenka opowiada o trudnościach w komunikacji między ludźmi, jakie możemy często zaobserwować. Opowiada o miłości i zrozumieniu świata mężczyzn. Cały singiel Juli możecie posłuchać w serwisie YouTube wpisując jego tytuł. 

Piosenki, których słuchał kiedyś każdy. To wciąż hity
Najnowsze