Jędrzej Skiba - wiek, wzrost, dziewczyna, siostra, The Voice of Poland, Instagram

2020-12-05 20:59 Ewelina Kulasza
Jędrzej Skiba
Autor: Materiały Prasowe/TVP, Jan Bogacz

Kim jest Jędrzej Skiba, którego pokochali widzowie przed telewizorami i trenerzy The Voice of Poland? To uczestnik jedenastej edycji muzycznego show, któremu dzięki barwie swojego głosu i osobowości, udało się dostać do finału. Co musicie o nim wiedzieć? Najważniejsze informacje o Jędrzeju, znajdziecie w poniższym artykule.

Spis treści

  1. Jędrzej Skiba - wiek
  2. Jędrzej Skiba - wzrost
  3. Jędrzej Skiba - dziewczyna
  4. Jędrzej Skiba - siostra
  5. Jędrzej Skiba - Instagram

Kim jest Jędrzej Skiba? Najważniejsze informacje o artyście, znajdziecie w tym artykule. Jędrzej Skiba pochodzi z Opola, lecz obecnie mieszka we Wrocławiu. Jest nie tylko wokalistą, ale także multiinstrumentalistą. Kocha muzykę rockową, a nawet progresywny metal. Zwyciężył wiele konkursów wokalnych, a nawet producenckich. Jędrzej został również laureatem z wyróżnieniem na festiwalu Carpathia. Co ciekawe, chłopak dał się poznać kilka lat temu polskiej publiczności, będąc uczestnikiem  6. edycji muzycznego programu The Voice of Poland. Jego głos spodobał się nie tylko trenerom, ale także widzom, którzy mocno trzymali za niego kciuki. Jędrzej doszedł do półfinału show, po czym niestety odpadł. Pięć lat później, bo w 2020 roku ponownie zachwycił w formacie The Voice. U boku Urszuli Dudziak nadal szlifował swój talent i dostał się do ścisłego finału.

Co jeszcze musicie wiedzieć o artyście? Inne informacje takie jak wiek, dziewczyna, czy też Instagram, znajdziecie pod quizem. Z pewnością mocno Was zaciekawią!

Jędrzej Skiba - wiek

Ile lat ma Jędrzej Skiba? Otóż wokalista w swoim bio na Instagramie napisał, że ma 25 lat. Nie znamy jednak dokładnej daty jego urodzin.

Jędrzej Skiba - wzrost

Jakiego wzrostu jest Jędrzej Skiba? To ciekawi wielu z Was! Niestety póki co, takiej informacji nie można znaleźć w sieci.

Jędrzej Skiba - dziewczyna

Czy Jędrzej Skiba ma dziewczynę? To zastanawia niejedną fankę chłopaka! Dziewczyny, niestety musimy Was zmartwić. Jędrzej jest zakochany i tworzy szczęśliwy związek z Sonią Hornatkiewicz, którą możecie kojarzyć z 10. edycji The Voice of Poland. Sonia była w drużynie Margaret. Para zamieszcza wspólne zdjęcia na Instagramie.

Jędrzej Skiba - siostra

Czy Jędrzej Skiba ma siostrę? Tak to Julia, która razem z nim wystąpiła w szóstej edycji The Voice of Poland.

Jędrzej Skiba - Instagram

Jędrzej Skiba jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go w aplikacji pod nazwą @j__skiba.

Uczestnik The Voice of Poland zdradził, ile dziennie można zarobić grając na ulicy
Najnowsze