Jeden i Filipek o poszukiwaniu i błądzeniu. Na końcu zawsze jest Happy End!

2023-01-16 16:11
Jeden ft. Filipek – Happy End
Autor: Materiały prasowe

Jeden i Filipek przyznają wprost - na końcu zawsze czeka Happy End. Raperzy, w najnowszym utworze zwracają się do wszystkich zagubionych, którzy poszukują swojej drogi. Podkreślają, że wszystko się kończy dobrze - tak jak ten projekt. A jeśli jeszcze jest nie tak jakbyśmy sobie tego życzyli, to oznacza, że nasza historia jeszcze się nie skończyła.

Raperzy prezentują swój najnowszy numer - Happy End. Jeden i Filipek w alternatywnym rapie o lekko popowym brzmieniu. Utwór Happy End, to podnoszący na duchu hymn, który zapadnie w pamięć niejednemu słuchaczowi. Jeden, to artysta, którego kojarzyć możemy z projektów Highway bądź Heaven, które było jego pierwszym oficjalnym wydaniem spod skrzydeł QueQuality. Na co dzień pracuje jako realizator we własnym studio nagraniowym Eleven Studio. To właśnie muzyka wyznaczała dotychczas Jednemu kierunek w życiu i sprawiała mnóstwo radości. Artysta twierdzi, że tworzenie daje mu swoistą możliwość wyrażania siebie i niebywale wpływa na rozwój emocjonalny. Nie trudno się z tym nie zgodzić. Jego zainteresowania poza rapowaniem, to inżynieria dźwięku, psychologia, naturalna medycyna czy szeroko pojęte poszerzanie świadomości. Jeden uwielbia zwierzęta, grać w siatkówkę i kickboxing.

Bronx7 w muzycznym manifeście. Raperka mówi nie wykluczeniu i braku konsekwencji

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Jeden ft. Filipek – Happy End

Wesoły kawałek prawiący o tym, że wszystkie historie mają pozytywne zakończenie i jeśli jeszcze jest nie tak jakbyśmy sobie tego życzyli, to oznacza, że nasza historia jeszcze się nie skończyła, bowiem każda ma Happy End. Gościnnie w utworze pojawia się Filipek (QueQuality). Filipka można kojarzyć z bitew freestylowy’ch, bogatej dyskografii z wieloma hitowymi utworami oraz walk na gali Fame mma. Najnowszy singiel artysty jest ostatnim z projektu Lepsze Jutro Było Wczoraj, który zamyka płytę, której data premiery nie jest jeszcze znana.

Marcin Czerwiński o sile kobiet. Artysta zachęca do wiary w siebie

Jeden - kto to?

Kim jest artysta o tajemniczo brzmiącym pseudonimie? Jeden studiował realizację dźwięku w Wielkiej Brytanii. Wszystkie swoje utworu realizuje, mixuje, masteruje samodzielnie. Swój pierwszy utwór nagrał ku pamięci przyjaciela – Cviota – o czym często wspomina by zachować jego pamięć. Jeden miał przyjemność pracować nad albumem„Wehikuł Zarzyckiego, który zawierał singiel „KOKAINA”, za którego mastering otrzymał platynową płytę. Jak zdradził artysta – wziął już udział w wielu projektach, ale jednym z ciekawszych jest np. Płyta „Gejsza” autorstwa RUSKIEFAJKI, która odbiła się szerokim echem w branży. Zapytany o świeżo rozpoczęty 2023 rok oraz ewentualne, kolejne kolaboracje odpowiedział:

Moje najbliższe plany to publikacja albumu „Lepsze Jutro Było Wczoraj” oraz kolejnych utworów, z kolejnego materiału. W 2023 skupiam się przede wszystkim na muzyce i budowaniu marki KARMA, więc można się spodziewać dużo większej ilości premier ode mnie ale i nie tylko, gdyż w niedługim czasie poznacie inne osoby, które będą wydawać swoją muzykę pod tym szyldem. Jeżeli chodzi o współpracę z innymi artystami to jest mnóstwo ciekawych osób, z którymi chętnie bym coś nagrał więc długo by wymieniać, ale myślę, że w najbliższym czasie będzie można usłyszeć więcej kolaboracji z mojej strony. Przez dosyć długi okres działałem dosyć hermetycznie, odmawiałem gościnki i nie zapraszałem zbyt wielu osób ale to się zmieni i w niedługim czasie to nadrobimy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze