Jason Derulo ujawnia swój styl Lifestyle! Kilka minut i jest HIT

Jason Derulo ujawnia swój styl życia w Lifestyle. Kilka minut i jest HIT!
Autor: screen z filmu na YouTube: Jason Derulo - Lifestyle (feat. Adam Levine) [Official Dance Video] / https://www.youtube.com/channel/UCe3yZzUwpmy2eKKmF9svX0Q Jason Derulo ujawnia swój styl życia w Lifestyle. Kilka minut i jest HIT!

Bez stresu, z nadzieją, tańcem, zabawą i uśmiechem na twarzy - taki jest właśnie styl życia Jasona Derulo! Najpopularniejszy wykonawca na TikToku po sukcesie z hitem Savage Love i Take You Dancing powrócił z numerem Lifestyle. Gościnnie w hitowym numerze pojawia się lider grupy Maroon 5, Adam Levine.

Jason Derulo z ponad 42 milionami obserwujących i ponad 954 milionami polubień, Jason Derulo jest obecnie jedną z 10 największych gwiazd TikToka i najpopularniejszym aktywnym, odznaczony platyną muzykiem na tej platformie. W pracy nad Lifestyle, Derulo po raz pierwszy połączył siły z wyjątkowym artystą Adam'em Levine, frontmanem 3-krotnie nagradzanego Grammy, multi-platynowego Maroon 5, który jest jedną z najdłużej utrzymujących się popowych grup na rynku i jednym z najważniejszych zespołów XXI wieku.

Nowości Muzyczne 2021 - imprezowe kawałki podnoszą temperaturę na koniec zimy!

Jason Derulo - nowa piosenka Lifestyle

Lifestyle we współpracy z Adamem Levine to najnowsza pozycja z wydającej się nie kończyć serii przebojów Jasona Derulo, zawierającej takie hity, jak zeszłoroczne Take You Dancing i podwójnie platynowy numer #1 list przebojów, stworzony wraz z Jawsh 685 - Savage Love.

Jason Derulo - kariera, sukcesy

Derulo niewątpliwie plasuje się w czołówce najlepszych artystów popowych tej epoki, z 13 platynowymi singlami RIAA, ponad 7 miliardami wyświetleń na YouTube i światową sprzedażą singli znacznie przekraczającą 200 milionów. Ten niezwykle utalentowany piosenkarz, autor tekstów, tancerz i artysta po raz pierwszy zyskał uznanie dzięki współpracy z takimi ikonami, jak Lil Wayne, Pitbull, Diddy i Sean Kingston.

Nowości Muzyczne 2021 - NOWE HITY, PŁYTY, PREMIERY, ZAPOWIEDZI

Jako frontman i główny autor tekstów nagrodzonego wieloma nagrodami GRAMMY® zespołu Maroon 5, Adam Levine wywarł ogromny wpływ na oblicze współczesnej muzyki popularnej. Jego charakterystyczny falset jest zaraźliwą siłą napędową, stojącą za wielkimi przebojami Maroon 5, które pomogły im stać się jednym z najbardziej utytułowanych zespołów w muzyce popularnej.

Najnowsze