WIELKI HIT PO POLSKU

Janusz Radek ma głos jak skała i teraz to pokazał! Wzruszenie i CIARKI gwarantowane

2024-04-30 10:38

Janusz Radek wielokrotnie udowadniał, że niesamowity głos. Teraz jednak zrobił to bardziej pokaźnie, bo zaśpiewał jeden z największych radiowych hitów ostatnich dziesięciu lat. Mowa o piosence Harry'ego Stylesa, którą poznajemy w wersji po polsku. Komentujący się zachwycają i są w ogromnym szoku tego brawurowego wykonania. Oceńcie je zresztą sami już teraz!

Spis treści

  1. Janusz Radek - piosenka Sign Of The Times po polsku

Kim jest Janusz Radek? Raczej nikomu nie trzeba tłumaczyć, bo to artysta, który wielokrotnie pokazywał swój talent, za co otrzymywał prestiżowe nagrody. W swojej długiej już karierze wydał kilka płyt, które pokryły się złotem, a także singli, które stawały się hitami. Młodsze pokolenie mogło go poznać za sprawą udziału w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wygrał odcinek, w którym wcielił się w postać Sławy Przybylskiej oraz odcinek, kiedy wszedł w skórę Macy Gray. Wydaje się jednak, że największą furorę zrobił wykonując utwór pt. Dziwny jest ten świat. Wyglądając jak Czesław Niemien zaprezentował swój silny głos i wprawił widzów w osłupienie. Swoją drogą w 2003 roku za wykonanie właśnie tego przeboju otrzymał nagrodę dziennikarzy, podczas Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej.

Jak naprawdę wygląda praca z Buddą? Jego pracownik ujawnił tajemnicę. Będzie afera?

Anita Sokołowska szczęśliwie zakochana. Nie do wiary, co robi partner aktorki

Janusz Radek - piosenka Sign Of The Times po polsku

Janusz Radek często pokazuje, że nadąża za trendami i uwielbia dzielić się swoją wiedzą z młodszymi. Pokazuje to za sprawą TikToka, na którym znajdziecie kilka jego coverów. Zaśpiewał między innymi utwór "Somebody That I Used To Know", ale ostatnio zrobił furorę wykonując "Sign of the Times" po polsku. Internauci wiedzieli, że Radek ma ogromny talent, ale nie podejrzewali, że aż taki! Pojawiły się komentarze: 

Kiedy pokolenie tiktoka poznają Janusza Radka i myśli że to nie odkryty talent - napisała jedna z osób;

zdecydowanie za krótkie! Proszę o pełną wersję - poprosiła jedna z kobiet;

Najbardziej niedoceniony artysta. Głos, po prostu mistrzostwo świata - brzmi komentarz;

Moja ukochana „piosenka”. Uwielbiam ten utwór, nie spodziewałam się że może tak pięknie brzmieć po polsku. Z całym szacunkiem do Harry’ego - napisała jedna z osób;

Ogromne głosisko i wielka skromność. Jest Pan wielkim artystą - zauważyła jedna z komentujących;

To brzmi tak, jakby od początku, w oryginale było po polsku. Brawo - stwierdziła jedna z osób;

To wykonanie zasługuje na to, by pójść w viral. Ciary - czytamy pod filmem;

stary.... to jest tak przeszywające ze czuć każdy wbijający dźwięk..Mega - stwierdził jeden z komentujących.

To tylko kilka losowo wybranych opinii. Jest ich znacznie więcej, a swój werdykt możecie wydać już teraz. Posłuchajcie polskiej wersji utworu Harry'ego Stylesa w wykonaniu Janusza Radka. My mamy ciary!