Jan Górka

i

Autor: https://www.youtube.com/watch?v=jwWbCMZnkMo

Gwiazdy

Jan Górka - wiek, dziewczyna, piosenka, The Voice, studia. Kim jest Janek Górka?

2023-11-25 20:12

Janek Górka przyznaje, że muzyka pomaga mu pozbierać myśli i rozładować emocje. Utalentowany wokalista, po wielu perturbacjach związanych ze śpiewem postanowił spróbować swoich sił w The Voice of Poland. Okazuje się, że udział w programie był strzałem w dziesiątkę i furtką do realizacji swoich marzeń. Kim jest Jan Górka? Jak zaczęła się jego przygoda z muzyką? Czy ma dziewczynę? Sprawdziliśmy!

Trenerzy The Voice of Poland okrzyknęli go objawieniem, a fani show niemal od razu pokochali jego głos oraz autentyczność. Jan Górka, po wielu muzycznych dylematach, postanowił wziąć udział w jednym z najpopularniejszych programów muzycznych w naszym kraju. Młody wokalista nie ukrywa tego, że muzyka pozwala mu uporządkować wiele spraw kłębiących się w jego głowie. To właśnie w teksty przelewa swoje emocje, dzięki czemu jego autorskie utwory liryczności i czułości. A ma ich już ponad 400! Wiele jednak znajduje się jeszcze w szufladzie lub na dyktafonie i czeka na premierę. Zapewne niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że Janek w dzieciństwie nie chciał brać udziału w zajęciach w szkole muzycznej i poprosił swojego tatę o to, by wypisał go z placówki. Warunkiem było poprawienie przez niego ocen. Tak też się stało. Jego podejście do muzyki całkowicie jednak zmieniło się po śmierci ukochanej mamy. Szukając sposobu na wyrażenie i przepracowanie swoich emocji, znowu zwrócił się ku tworzeniu.

IGNACY vs. HITY 2003. Jego wiedza muzyczna jest szokująca!

Jan Górka - wiek

Niestety, w sieci ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje dotyczące tego, kiedy Jan się urodził.

Jan Górka - dziewczyna

Jak wynika z wywiadów z Jankiem, jego serce na ten moment nie jest zajęte. Młody wokalista jest singlem, który obecnie skupia się na muzyce i swoim talencie.

Jan Górka - The Voice of Poland

Jan Górka w The Voice of Poland 2023 oczarował swoim głosem nie tylko trenerów, ale również widzów, którzy pokochali go od pierwszego odcinka. Uzdolniony wokalista, podczas przesłuchań w ciemno, wykonał utwór OneRepublic "I Ain’t Worried" i odwrócił dwa fotele - Justyny Steczkowskiej oraz Lanberry. To właśnie z tą drugą zdecydował się kontynuować swoją przygodę w programie. Po wielu emocjonujących występach i zmaganiach został jednym z czterech finalistów telewizyjnego show.

Jan Górka - piosenka

Piosenka Janka, którą wykonał w półfinale The Voice of Poland zachwyciła nie tylko trenerów, ale również widzów programu, którzy niemal jednogłośnie przyznali, że "Zadzwonię", to hit, który może zapewnić mu zwycięstwo w muzycznym show. Młody artysta przyznał, że utwór został stworzony chwilę po rozstaniu z dziewczyną.

Jan Górka - rodzina

Tata Janka jest dla niego wielkim wsparciem oraz wzorem do naśladowania. Podczas półfinałowego odcinka The Voice of Poland podziękował mu za to, że był przy nim w najtrudniejszych momentach życia. Podkreślił, że to dzięki niemu pokochał muzykę. Jego mama zmarła, gdy miał czternaście lat. Wcześniej, przez 8 lat, była bardzo chora. Ta sytuacja mocno wpłynęła na młodego wokalistę, który przyznał, że po odejściu mamy bardzo się zmienił. Siostry Janka również kochają muzykę. Dziewczyny grają na pianinie i skrzypcach.

Jan Górka - studia

Młody wokalista kształci się na Politechnice Wrocławskiej. Janek studiuje mechatronikę-fizykę kwantową. Zdradził nawet, że z pasji, w wolnych chwilach buduje dość nietypowe urządzenia takie jak paralizatory, czujniki czy roboty.