James Arthur i MaRina - piosenka Let Me Love The Lonely. PREMIERA w Muzyką się Żyje

2016-10-21 11:27
James Arthur i Marina - piosenka Let Me Love The Lonely. PREMIERA w Muzyką się Żyje
Autor: fot. okładka singla James Arthur feat Marina Let Me Love The Lonely

James Arthur i MaRina to najgorętszy muzyczny duet jesieni 2016. Piosenka Let Me Love The Lonely wybrzmi premierowo w programie Muzyką Się Żyje! Kiedy i o której słuchać? Dowiecie się na ESKA.pl

James Arthur i MaRina - piosenka Let Me Love The Lonely to jeden z najbardziej wyczekiwanych kawałków jesieni 2016. Kiedy i gdzie nowa piosenka Mariny z brytyjskim wokalistką? Utwór w całości usłyszycie jako premiera w Muzyką Się Żyje. Radiowy debiut nagrania nastąpi już w piątek, 21 października o godzinie 18:00! Puoteck zaprasza i jak zwykle ma dla was najnowsze płyty znanych artystów.

James Arthur i MaRina - piosenka Let Me Love The Lonely

Utwór Let Me Love The Lonely stanowi trzecią zapowiedź albumu zatytułowanego Back From The Edge. Wersja utworu z Mariną znajdzie się na tym wydawnictwie. Dlaczego warto czekać na premierę kawałka w Muzyką Się Żyje? Przekonajcie się słuchając duetu Mariny i Jamesa:

 Wcześniej w sieci ukazały się fragmenty utworu, który serwujemy Wam poniżej:

James Arthur aktualnie ze swoim pierwszym singlem pt. Say You Won't Let Go z nowej płyty utrzymuje się na miejscu 1. oficjalnej listy sprzedaży hitów w Wielkiej Brytanii. Mamy nadzieję, że w duecie z polską piosenkarką również osiągnie #1. w UK.

Płyta Back From The Edge pojawi się 28 października. Oprócz kawałka z Mariną znajdziemy na nim 12 piosenek. Pamiętacie początek kariery Mariny? Jeśli nie, to przypominamy podrzucając Wam hit pt. Glam Pop! Już wtedy artystka prezentowała umiejętności na najwyższym, światowym poziomie:

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze