Jakub Lipowski – wiek, wzrost, Wiktoria Gąsiewska, Oliwia Bieniuk, Instagram. Kim jest?

i

Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Jakub Lipowski – wiek, wzrost, Wiktoria Gąsiewska, Oliwia Bieniuk, Instagram. Kim jest?

2021-10-29 12:09

Jakub Lipowski zdobył popularność za sprawą chętnie oglądanego show Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Widzowie programu oraz fani tancerza chcą poznać więcej informacji na jego temat. Zebraliśmy je w tym artykule. Jesteście ciekawi, co wiemy? Czytajcie dalej!

Jakub Lipowskiwiek, wzrost, Wiktoria Gąsiewska, Oliwia Bieniuk, Instagram. Kim jest? To te frazy pojawiają się najczęściej przy nazwisku tancerza. Jakub Lipowski posiada najwyższą klasę taneczną – klasę S. Jest mistrzem Polski oraz wicemistrzem świata w tańcu towarzyskim. Co ciekawe, przez pewien czas był on partnerem tanecznym Olgi Kalickiej, gdy ta postanowiła kontynuować treningi po udziale w Tańcu z gwiazdami. Jak czytamy w mediach Jakub Lipowski interesuje się tańcem od najmłodszych lat. Chcecie poznać więcej informacji na jego temat? Oto one!

Izabela Janachowska: wiek, wzrost, Instagram, mąż, ślub, suknie, dziecko

Wiktoria Gąsiewska wygina się w bieliźnie z koronki na łóżku

Jakub Lipowski – wiek

Ile lat ma Jakub Lipowski? Tancerz ma obecnie 28 lat.

Jakub Lipowski – wzrost

Fani Lipowskiego zastanawiają się ile ma on wzrostu. Tancerz nie opublikował tej informacji w Internecie.

Jakub Lipowski – Wiktoria Gąsiewska

W ostatnim czasie głośno zrobiło się na temat relacji Jakuba Lipowskiego z młodą aktorką Wiktorią Gąsiewską. Do niedawna była ona dziewczyną Adama Zdrójkowskiego. Para jednak rozstała się. Czy przystojny tancerz to nowy wybranek Wiktorii? Jak do tej pory żadne z nich nie potwierdziło tej informacji. Internauci wnioskując po zdjęciach celebrytów, na których trzymają się za ręce, twierdzą, że para ma się ku sobie.

Jakub Lipowski – Oliwia Bieniuk

Co łączy tancerza z Oliwią Bieniuk? Zanim media skupiły się na znajomości Jakuba Lipowskiego i Wiktorii Gąsiewskiej spekulowały, że to właśnie z Oliwią łączy go coś więcej. Bieniuk mówiła jednak w wywiadach, że nie ma między nimi głębszej relacji. Przed startem dwunastej edycji Tańca z gwiazdami pojawiały się głosy, że to ona będzie partnerką Jakuba. Ostatecznie tańczył on z Kingą Sawczuk.

Jakub Lipowski – Instagram

Chcecie być na bieżąco z życiem Jakuba Lipowskiego. Artysta publikuje posty na Instagramie. Znajdziecie go pod nazwą @jakublipowski