Jakie płyty kupuje się najczęściej w twoim województwie! Sprawdź, czy też je masz

2018-06-29 13:21
Czego słucha Twoje województwo? Zobacz ranking najchętniej kupowanych płyt w Polsce!
Autor: Fot. East News / Marcin Bruniecki/REPORTER Taconfaide

Czego słuchamy najczęściej? Jaka płyta jest najpopularniejsza w Twoim województwie? Dowiedzcie się na ESKA.pl! 

Muzyka łączy nas wszystkich. Każdy ma swoje ulubione piosenki, a wszystko dzięki różnorodności gatunków i płyt dostępnych na rynku. Czy można zdecydować, kto jest najpopularniejszym wykonawcą w Polsce? To oczywiście nie jest możliwe. Można jednak stwierdzić, jakie płyty sprzedawały się najlepiej na danym obszarze w ciągu ostatnich miesięcy. Właśnie takie podsumowanie przygotował dla nas Empik! 

Najpopularniejsze płyty w województwach 

Ranking najchętniej kupowanych płyt w poszczególnych częściach Polski przygotował Empik. Okazuje się, że w największej liczbie województw, najchętniej kupowana była płyta Korteza - Mój dom. Sięgnęli po niego mieszkańcy, aż 4 obszarów Polski! Na drugim miejscu uplasował się O.S.T.R. i jego singiel W drodze po szczęście. W Warszawie i okolicach najchętniej kupowana była płyta Taconafide. Jeśli jesteście ciekawi, co najchętniej kupowali mieszkańcy Twojego województwa, poniżej znajdziecie całą mapę:

Beyonce i Jay-Z w Polsce - o której wystąpią w Warszawie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze