Jakie płyty kupuje się najczęściej w twoim województwie! Sprawdź, czy też je masz

2018-06-29 13:21
Czego słucha Twoje województwo? Zobacz ranking najchętniej kupowanych płyt w Polsce!
Autor: Fot. East News / Marcin Bruniecki/REPORTER Taconfaide

Czego słuchamy najczęściej? Jaka płyta jest najpopularniejsza w Twoim województwie? Dowiedzcie się na ESKA.pl! 

Muzyka łączy nas wszystkich. Każdy ma swoje ulubione piosenki, a wszystko dzięki różnorodności gatunków i płyt dostępnych na rynku. Czy można zdecydować, kto jest najpopularniejszym wykonawcą w Polsce? To oczywiście nie jest możliwe. Można jednak stwierdzić, jakie płyty sprzedawały się najlepiej na danym obszarze w ciągu ostatnich miesięcy. Właśnie takie podsumowanie przygotował dla nas Empik! 

Najpopularniejsze płyty w województwach 

Ranking najchętniej kupowanych płyt w poszczególnych częściach Polski przygotował Empik. Okazuje się, że w największej liczbie województw, najchętniej kupowana była płyta Korteza - Mój dom. Sięgnęli po niego mieszkańcy, aż 4 obszarów Polski! Na drugim miejscu uplasował się O.S.T.R. i jego singiel W drodze po szczęście. W Warszawie i okolicach najchętniej kupowana była płyta Taconafide. Jeśli jesteście ciekawi, co najchętniej kupowali mieszkańcy Twojego województwa, poniżej znajdziecie całą mapę:

Beyonce i Jay-Z w Polsce - o której wystąpią w Warszawie?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze