Którą porą roku jesteś? Sprawdź teraz w naszym quizie!

2019-03-25 14:02 A.D.
Pory roku
Autor: East News / Wojciech Zatwarnicki/REPORTER

Pory roku i ich przemijanie od wieków fascynowały ludzi. Każda z nich jest inna, a przyroda ofiarowuje nam wszystko, co najlepsze i najpiękniejsze. Każdy z nas ma swoją ulubioną porę, czy to ze względu na pogodę, czy święta, z jakimi się wiąże. Często próbujemy je również utożsamiać z ludzkimi cechami. Którą porą roku wy byście byli? Teraz możecie to sprawdzić na ESKA.pl!

Wiosna, lato, jesień i zima to okresy, których nadejście świętujemy i celebrujemy. W dawnych czasach przemijanie pór roku miało ogromne znaczenie dla ludzi, a oni czcili je niczym bogów. Nawet w dzisiejszych czasach są dla nas wciąż ważne. Gdyby pory roku były ludźmi, to ich charaktery i wygląd znacząco różniłyby się od siebie. Która z nich pasowałaby do was? 

Zobacz też: Quiz: jaki żywioł w Tobie drzemie?

QUIZ: Jaką porą roku jesteś? 

Zima to czas, który kojarzy się z mrozem i chłodem. Wiosna natomiast, to moment rozkwitu i odrodzenia. Lato to witaminy, które znajdujemy w owocach i warzywach oraz dzięki słońcu, z kolei jesień może być i piękna i chłodna, niczym kobieta. Poniżej znajdziecie nasz quiz, który wskaże wam porę roku, która jest wam najbliższa! Wystarczy odpowiedzieć na kilka prostych pytań. 

Najnowsze