Jak zrobić live, slowmo i falę na TikToku

2020-04-06 16:51 PO
TikTok
Autor: HOLLANDSE HOOGTE/East News

TikTok rządzi się w swoimi trendami. Live, efekt fali czy też slowmo musi być dla ciebie codziennością, w której świetnie się odnajdujesz! Jednak, jeśli któreś z tych pojęć są ci obce to zostań z nami. Już na ESKA.pl tutorial wykonania fali, slowmo oraz instrukcja krok po kroku do włączenia transmisji na żywo.

TikTok to najpopularniejsza platforma społecznościowa dla całej generacji Z, choć jak się okazuje nie tylko. Aplikacja ta jest popularna na tyle, że zdobywa coraz więcej miłośników w naprawdę różnym wieku. Jeśli słowo fala kojarzy ci się tylko z taką w morzu, a chcesz aby twoja kariera na TikToku prężnie szła w górę to zostań tutaj do końca i zapoznaj się z instrukcjami, dzięki którym wszystko stanie się jasne jak słońce. Okazuje się, że popularność aplikacji TikTok jest niebywale ogromna, a tym samym bardzo trudno jest się na niej pokazać i wyróżnić na tyle tak dużej liczby użytkowników. Istnieje jednak kilka sposobów, dzięki którym będziemy mieli większe szanse na zdobycie internetowej sławy i wianuszka fanów, którzy pokochają nas za naszą twórczość. Poza podstawowymi cechami, które musi mieć prawdziwy tiktoker takimi jaki kreatywność, szybkość reagowania, oryginalność, istnieje jeszcze kilka łatwych sposobów, o których warto pamiętać. Trendy to jeden z nich. Na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was zestaw tutoriali, dzięki którym dowiecie się jak włączyć transmisję na żywo oraz jak nagrać film w trybie slowmo lub z efektem fali.

TikTok - jak zrobić live, efekt slowmo i falę?

TikTok - live

Live na TikToku jest możliwy dopiero wtedy kiedy osiągniemy tysiąc obserwujących. Samo włączenie transmisji na żywo w aplikacji jest naprawdę proste i intuicyjne. Wystarczy wejść w funkcję nagrywania wideo i przesunąć palcem suwak, który określa długość naszego filmu. Są tam funkcje takie jak 60 sekund, 15 sekund, a na samym końcu opcja live. Zaraz po jej uruchomieniu będziemy już nadawali na żywo.

TikTok - slowmo

Slowmo to nic innego, jak jeden z najbardziej popularnych efektów, po który sięgają użytkownicy. Aby dodać efekt zwolnionego tempa do swojego wideo musimy kliknąć w plus, dzięki któremu możemy stworzyć nowy film i jak już mamy materiał, który chcemy zwolnić musimy użyć funkcji zegara, a następnie zakładki czas. Zaraz po jej włączeniu wyskakuje opcja zwolnij i za jej pomocą tworzymy efekt slowmo.

TikTok- fala

Fala to efekt, który zna wielu twórców i chętnie z niego korzysta. Choć nazwa może kojarzyć się z czymś kompletnie innym, chodzi tutaj o trzęsienie telefonem w odpowiednim momencie, które da nam efekt tej przysłowiowej fali. Uzyskanie tego efektu jest banalnie proste. Wystarczy w trakcie nagrywania wideo w normalnym tempie zatrzymać je w dowolnym momencie, a następnie zmienić tryb nagrywania na 0,5x i potrząsnąć telefonem.

Czarek Czaruje w Szybkiej Serii ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze