Jak znaleźć grób? Aplikacje i strony na 1 listopada

2017-10-30 14:11

Aplikacje i strony na 1 listopada, które pomogą w znalezieniu grobów bliskich to dobre rozwiązania przed Świętem Zmarłych. Na ESKA.pl dowiecie się o najskuteczniejszych wyszukiwarkach dostępnych w internecie.

 

Jak znaleźć grób? Aplikacje i strony na 1 listopada

i

Autor: fot./freeimages.com/wojciech wolak Cmentarz Rakowicki

Jak znaleźć grób? To pytanie, które często zadają sobie osoby chcące odwiedzić miejsce spoczynku swoich bliskich podczas Święta Zmarłych. Odnalezienie konkretnej mogiły może być naprawdę trudne szczególnie na wielkich cmentarzach takich jak Powązki w Warszawie. Na szczęście w internecie znaleźć można aplikacje i strony na 1 listopada, które ułatwiają poszukiwania grobów.

Pogoda na Wszystkich Świętych 2017 - jak będzie 1 listopada? >>

Jak działają wyszukiwarki grobów?

Dwie ogólnopolskie strony ułatwiające znalezienie grobów to Grobonet.com oraz KsięgaZmarłych24.pl. Jak znaleźć grób za ich pomocą? Wystarczy wpisać imię i nazwisko zmarłej osoby oraz opcjonalnie województwo i miejscowość. Strony wskażą nam wówczas dokładną lokalizację poszukiwanego przez nas miejsce spoczynku. Oczywiście o ile jest ono wprowadzone do bazy danych wyszukiwarki.

Wszystkich świętych: stroiki, wiązanki, dekoracje. Jak ozdobić grób na święto zmarłych?

Autor: brak danych

http://www.eska.pl/news/wszystkich_swietych_stroiki_wiazanki_dekoracje_jak_ozdobic_grob_na_swieto_zmarlych/146458

Inne strony i aplikacje cmentarzy

Możemy też korzystać ze stron i aplikacji przygotowywanych przez konkretne cmentarze. Wiele miast przygotowuje i udostępnia własne spisy grobów, które odnaleźć możemy za pomocą telefonu lub internetu. Takie mapy udostępniają między innymi Warszawa, Kraków, Poznań czy Wrocław. To znacznie ułatwia kwestię tego jak znaleźć grób podczas 1 listopada.

Grobonet >>

 

Księga Zmarłych 24 >>

 

Wyszukiwarka grobów Warszawa >>

 

Wyszukiwarka grobów Kraków >>

 

Wyszukiwarka grobów Poznań >>

 

Wyszukiwarka grobów Wrocław >>