Jak zmniejszyć stres? Pomoże ci w tym zabawka z dzieciństwa

2018-11-20 16:26
stres
Autor: Dominic Lipinski/PA Wire/Press Association Images/EAST NEWS stres

Producenci jednej z najpopularniejszych zabawek dla dzieci, pomyśleli nie tylko o najmłodszych, ale również o ich rodzicach. Co nowego wymyślili twórcy klocków LEGO?

Twórcy legendarnych klocków LEGO, które umilały czas każdemu z nas, wypuścili nową serię zabawek, które...mają zmniejszyć stres dorosłych. W dzisiejszych zabieganych czasach, każdy z nas potrzebuje chwili oddechu. Dla jednych takim oddechem jest muzyka czy też książka, dla drugich natomiast może to klocki LEGO Forma staną się sposobem na odreagowanie.

Dawid Podsiadło - tak wyglądał kiedyś! Ogromna metamorfoza twórcy hitu Nie Ma Fal

Jak redukować stres - LEGO Forma

Duńska marka twierdzi, że składanie rybich szkieletów wyposażonych w skóry, pomoże dorosłym w zmniejszaniu stresu. Skupienie na mechanicznych konstrukcjach, zwalcza lęki wśród ludzi. Nowa seria LEGO, wyposażona jest w wał korbowy oraz przekładnię, która powoduje, że organiczne formy się poruszają.

Dorośli będą mieli możliwość personalizacji ryb, poprzez wybranie jednego z dostępnych kolorów lub poprzez stworzenie własnego. Zestaw klocków to 294 elementy. Za taką przyjemność będziemy musieli zapłacić około 400 złotych. Seria LEGO Forma będzie możliwa do kupienia w styczniu 2019 roku. Czy będziecie w ten sposób zmniejszać swój stres? Czy macie inne sposoby?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze