Jak Wytresować Smoka 3 - piosenka z filmu. Kto ją wykonuje?

2019-02-15 11:38
Jak wytresować smoka
Autor: YouTube / TYLKOHITY

Kto wykonuje piosenkę z filmu Jak Wytresować Smoka 3 i jaki nosi ona tytuł? Dowiedzcie się na ESKA.pl

Jak Wytresować Smoka to seria filmów, które zachwyciły widzów na całym świecie. Historia młodego wikinga Czkawki, który potrafił pokonać uprzedzenia i zaprzyjaźnić się z groźną bestią oczarowała nie tylko dzieci. 15 lutego w kinach pojawi się trzecia i zarazem ostatnia część serii. Smoki znajdą się w poważnym niebezpieczeństwie, a Czkawka i Szczerbatek będą musieli stawić czoło okrutnym ludziom. Czy uda im się odnaleźć miejsce, gdzie smoki znów będą bezpieczne? W zwiastunie filmu możemy również usłyszeć wyjątkowy utwór muzyczny. Kto go wykonuje? 

Jak Wytresować Smoka 3 - piosenka z filmu. Kto ją wykonuje? 

W zwiastunie filmu możemy usłyszeć piosenkę Are You Ready - Distant Cousins. Tekst utworu opowiada o podejmowaniu ważnych decyzji i wznoszeniu się ponad swoje możliwości. Świetnie pasuje do filmu o bohaterstwie i prawdziwej przyjaźni. Piosenki możecie posłuchać poniżej. Koniecznie zobaczcie też zwiastun animowanej produkcji. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze