Jak śpiewać jak Justin Bieber, Nicki Minaj i One Direction? Sprawdź i zobacz nowy hit YouTube! [VIDEO]

2013-06-05 19:49

Justin Bieber swoją karierę rozpoczął na YouTube. Jak udało mu się zdobyć serca internautów? Tajemnice jego wokalu odkrył dla nas jeden z nich. Z podbijającego sieć poradnika dowiadujemy się, jak śpiewać jak Justin Bieber, Nicki Minaj czy też One Direction. Zostań gwiazdą i zobacz nowy hit YouTube na Eska.pl!

Chcesz śpiewać jak Justin Bieber, One Direction, Nicki Minaj i inne gwiazdy? Nic prostszego! Nowy hit YouTube, czyli zabawny poradnik How To Sing Like Your Favorite Artists z 2013 roku to Twoja szansa na poznanie tajemnicy wokali najpopularniejszych artystów. W nagraniu znany na YT Ryan Higa wciela się rolę profesjonalnego piosenkarza i trenera głosu.

Dzięki niemu możemy nauczyć się freestylować w stylu topowych raperów: leniwe rymy przypisano Drake'owi, podczas gdy wersy 2 Chainza trzeba wykrzyczeć ... i to dosłownie ;). Sekret Snoop Dogga? Okazuje się, że wysatrczy wyszeptać swoją nawijkę tak, jakbyśmy robili to o trzeciej rano nad łóżkiem mamy starając się jej nie obudzić.

>>> Justin Bieber: quiz z hitami Justina w roli głównej! Jaka to piosenka? Klikaj, zgaduj i baw się na Eska.pl [QUIZ]

Jeśli chcesz brzmieć jak Justin Bieber to według Ryana Higa musisz śpiewać będąc ciągle wzruszonym. Co z Nicki Minaj? YouTuber spekuluje, że była jurorka amerykańskiego Idola swoje hity nagrywa w studiu ćwicząc na piłce. Ma rację? Zobaczcie jego zabawny poradnik i oceńcie w Eskowych komentarzach.

>>> Posłuchaj hitów Twoich idoli na eskaGO.pl i baw się razem z nami!


Zobacz How To Sing Like Your Favorite Artists - Ryan Higa!JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze