Jak nauczyć się układu tanecznego do hitu 3KIPA? Czy jest tlen na Marsie? [ESKA XD]

2021-05-24 11:54
Jak nauczyć się układów z TikToka? Czy jest tlen na Marsie? Nowy odcinek ESKA XD już jest!
Autor: ESKA XD Jak nauczyć się układów z TikToka? Czy jest tlen na Marsie? Nowy odcinek ESKA XD już jest!

TikTok to aplikacja, która ma sporo układów tanecznych. Najczęściej twórcy albo tworzą swoje własne choreografię, albo starają się naśladować te już dobrze wszystkim znane. Kasia Węsierska postanowiła wziąć na warsztat najpopularniejsze układy taneczne. Oprócz tego sprawdziliśmy również w nowym odcinku ESKA XD na ESKA.pl w jaki sposób tlen pojawił się na Marsie.

ESKA XD odcinek 23, to specjalna porcja informacji przygotowanych specjalnie dla słuchaczy Radia ESKA i czytelników ESKA.pl. Tym razem sprawdziliśmy, czy na Marsie jest tlen. A dokładnie przyjrzał się temu tematowi Artur Jarząbek, który przewertował mnóstwo publikacji NASA. Natalia Krystek postanowiła zainteresować się produkcją oryginalną Telewizji FOKUS TV, w której współczesny rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale również mechanikiem, księgowym i biologiem. Marcin Procki za to zerknął na super auta, które będziemy mogli podziwiać w najnowszej odsłowie filmu Szybcy i Wściekli 9. Kasia Węsierska za to spróbowała podbić TikToka i nauczyła się kilku układów tanecznych. Między innymi do hitu 3KIPA od Ekipy Friza.

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze